صفحه نخست >> سبک زندگی تعداد نظرات: 0

خانه اي گرم و دلچسب مثل قهوه با رنگ قهوه اي+عکس

قهوه اي يعني منسوب به قهوه و رنگي شبيه به قهوه برشته است. اما نکته جالب در مورد طيف رنگ‌هاي قهوه‌اي اين است که اين رنگ‌ها در کنار هم ترکيب خوبي ايجاد مي‌کنند، به همين دليل استفاده از اين رنگ‌ها کاري مطمئن و ساده است.

کد خبر: 8208

برترين ها/ قهوه اي يعني منسوب به قهوه و رنگي شبيه به قهوه برشته است. اما نکته جالب در مورد طيف رنگ‌هاي قهوه‌اي اين است که اين رنگ‌ها در کنار هم ترکيب خوبي ايجاد مي‌کنند، به همين دليل استفاده از اين رنگ‌ها کاري مطمئن و ساده است. اگر يک قهوه خور حرفه اي باشيد کافي است اسپرسوي تيره و موکاي غني را با کارامل طلايي و شير فوم‌دار ترکيب کنيد و بعد ببينيد که اتاق شما داراي آسايشي بي‌نظير شده است. استفاده از اين رنگ‌ها باعث مي‌شود تا فضاي شما دنج و راحت شود.
براي ايجاد ظاهري زيبا و کامل رنگ‌هاي خنثي گرم را با هم ترکيب کنيد

مزيت استفاده از پالت رنگي قهوه اي اين است که شما مي‌توانيد سايه‌هاي رنگي مختلف را با هم به سادگي ترکيب کنيد. يک کاناپه به رنگ قهوه‌اي-دارچيني گرم به اين اتاق نشيمن شکل داده است و پرده‌هاي به رنگ اسپرسو و ديوارهاي به رنگ لاته اين فضا را کامل کرده‌اند.
آشپزخانه را با استفاده از رنگ‌هاي قهوه‌اي و کرم گرم کنيد
در اين آشپزخانه رويايي سنگ‌هاي مرمر سرد با کابينت‌هاي شکلاتي گرم و غني و يک لوستر بزرگ در قسمت مخصوص صبحانه ترکيب شده‌اند. چهارپايه‌هاي چوبي رستيک فاصله ميان تاريکي و روشني را پر کرده‌اند و کل فضاي آشپزخانه را يک‌دست و يک پارچه مي‌کنند.
از ترکيب اسپرسو و کمي کف شير روي آن استفاده کنيد

اين آشپزخانه جذاب داراي کفپوش‌هايي به رنگ اسپرسوي تيره، ديوارهايي به رنگ کرم، و کابينت‌هاي سفيد رنگ است. کاشي‌هاي روشن روي سينک از کاشي‌هاي سفيد رنگي که در اکثر آشپزخانه‌ها استفاده مي‌شود زيباتر هستند و کل فضاي آشپزخانه را به هم پيوند داده‌اند.
با استفاده از رنگ‌ طلايي فضايي لوکس خلق کنيد
استفاده از رنگ‌هاي طلايي، برنزي، و مسي راه بسيار خوبي براي ارتقاي يک ظاهر خنثي و گرم است. چراغ‌ها، سراميک‌ها، قاب‌ها، ظروف مسطح، و قاشق‌ها و چنگال‌ها وسايل بسيار خوبي براي اضافه کردن رنگ‌هاي متاليک براق به آشپزخانه هستند.

سقف را به رنگ پيله کرم ابريشم درآوريد
يک سقف رنگي و غني فضاي هر اتاقي را دنج و آرام مي‌کند. در اين اتاق‌خواب لوکس از سايه‌هاي ظريف و متنوع رنگ قهوه‌اي در ديوارها، سقف، پرده‌ها و روکش‌ها، ميز، و قاليچه استفاده شده است.
براي زيباتر کردن اتاق روي يک وسيله سرمايه‌گذاري کنيد
کارامل و تافي رنگ‌هاي بسيار خوبي هستند که کار کردن با آن‌ها راحت است. آن‌ها گرماي رنگ زرد و در عين حال سادگي رنگ‌هاي بژ و قهوه‌اي را در خود دارند. کارامل به ويژه در چرم خود را بيش از پيش نشان مي‌دهد که در کاناپه عکس بالا اين مسئله به خوبي روشن است. اين کاناپه کمي گران است اما آن‌قدر زيبا و بادوام است که خريدن آن به‌صرفه و در نهايت به نفع شما خواهد بود.

يک پالت رنگي ملايم را با استفاده از بافت جذاب‌تر کنيد
با استفاده از بافت‌هاي مختلف در فضا، رنگ‌هاي کاپوچينوي ساده و کم‌رنگ که ممکن است شبيه يک رنگ بژ کسل‌کننده باشند را جذاب‌تر و چشم‌گيرتر کنيد. چوب روستيک، قاليچه‌هاي با الياف طبيعي، کرکره‌هاي چوبي، و روکش‌هاي لينن به اين اتاق غذاخوري جذابيت دوچنداني داده‌اند. اما اضافه کردن وسيله‌اي لطيف و درخشان نيز بسيار مهم است. براي اين کار مي‌توانيد از سطوح آينه‌اي يا شيشه‌هاي جيوه‌اي استفاده کنيد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر