صفحه نخست >> سبک زندگی تعداد نظرات: 0

چگونه همسرتان را در خانه سرگرم کنيد؟

بعضي کاراي بامزه هست که ميتونين با همسرتون تو خونه انجام بدين تا هم سرتون گرم شه و هم از باهم بودنتون لذت ببرين.

کد خبر: 5035

ايران سان/ بعضي کاراي بامزه هست که ميتونين با همسرتون تو خونه انجام بدين تا هم سرتون گرم شه و هم از باهم بودنتون لذت ببرين.
اگه دارين برنامه ريزي ميکنين که يه زماني رو با همسرتون بگذرونين ما چندتا کاري که ميتونين براي آخر هفته انجام بدين بهتون معرفي ميکنيم.
بازي هاي ويدئويي
چي از اين بهتره که بازي ويدئويي مورد علاقه مردتون رو بخرين و باهم بازيش کنين. نه تنها اينجوري همسرتون رو غافلگير ميکنين بلکه باعث ميشن سرحال و خوشحال هم بشه. يادتون باشه که بازي سالمي انجام بدين و با کل کل هاي بي معني روزتون رو خراب نکنين!
مسابقه آشپزي
اگه مردتون از آشپزي کردن بدش نمياد، يه مسابقه آشپزي تدارک ببينين. ازش بخواين غذايي رو که شما دوست دارين رو درست کنه و شما هم در مقابل غذايي که اون دوست داره رو درست کنين، يه زمان پايان هم تعيين کنين که هر کي زودتر از اون زمان آشپزيش تموم شد بتونه يه جايزه برنده بشه.
فيلم تماشا کردن
هيچ چيزي بهتر از اين نيست که با خيال راحت توي خونه با همسرتون فيلم يا سريال مورد علاقتون رو نگاه کنين. به همسرتون بگين برنامه اي که ميخواين رو دانلود کنه و بعدش ميتونين با آرامش همه اون برنامه ها رو در حالي که تنقلات و نوشيدني هاي مورد علاقتون رو ميخورين تماشا کنين.
چگونه خودتان را سرگرم کنيد هنگامي که مشغول کار هستيد؟
موزيک گوش کنيد
هر نوع موسيقي که دوس دارين، گوش کنين. از نظر علمي ثابت شده که موسيقي باعث ميشه تمرکزتون بالا بره و استرس شما رو کم کنه. موسيقي کلاسيک براي افرادي که معتاد به کار هستن و همچنين کساني که درباره ديگر ژانرهاي موسيقي مطالعه دارن، موثره.
خوردن به صورت تدريجي
يه کيف از خوراکي هاي مورد علاقه‌تون مثل تنقلات کنارتون بذارين و در حين کار بخورين. اما زياده روي نکنين چون ممکنه باعث بشه به جاي اينکه کارتون رو انجام بدين بيشتر خواب آلوده بشين.
گهگاه صحبت کنيد
با توجه به اينکه بسيار سرتون شلوغه حتي فرصت نميکنين که بزاق دهانتون رو هم قورت بدين. به همکاراتون سلام کنين اگه کمي خسته هستين و يا سوالات کوتاهي از اونها بپرسين مثلا ازشون بپرسين: آيا کارتون رو تموم کردين؟ از فيلم هاي جديد سينما خبر داري؟ و يا اينکه آيا خبر داري که گوشي جديد آيفون چه موقع به بازار مياد؟ از اين طريق شما ميتونين در طول روز و در حين کار خودتون رو با انگيزه و پر انرژي نگه دارين.

نظرات بینندگان

ارسال نظر