صفحه نخست >> سبک زندگی تعداد نظرات: 0

چگونه اتاقي باب سليقه کودکتان طراحي کنيد؟

نوجوانان عمدتا ترجيح مي دهند تا از سليقه شخصي خود در طراحي اتاق خواب خود بهره گيرند و طراحي اتاق آنها به گونه اي منعکس کننده جنسيت، سليقه و تخيلات آنها باشد. همچنين اتاق خواب نوجوان بايستي به گونه اي طراحي شود که پاسخگوي نياز آنان باشد. اگر براي طراحي اتاق نوجوانتان به کمک احتياج داريد با چيدانه همراه شويد.

کد خبر: 3932

چيدانه/ نوجوانان عمدتا ترجيح مي دهند تا از سليقه شخصي خود در طراحي اتاق خواب خود بهره گيرند و طراحي اتاق آنها به گونه اي منعکس کننده جنسيت، سليقه و تخيلات آنها باشد. همچنين اتاق خواب نوجوان بايستي به گونه اي طراحي شود که پاسخگوي نياز آنان باشد. اگر براي طراحي اتاق نوجوانتان به کمک احتياج داريد با چيدانه همراه شويد.
دختران نوجوان اصولا به رنگ هاي روشن و شاد مثل رنگ صورتي علاقه مند هستند. استفاده از ايده ها و طرح هاي شاد براي طراحي دکوراسيون اتاق کودک و نوجوان دختر امري ضروري است که با استفاده از رنگ ها و طرح هاي مختلف مي توان اتاقي شاد و دوست داشتني براي دختران طراحي کرد. اتاق نوجوان دختر از جمله مکان هاييست که سرشار از آرزو و روياست پس بايد به روح خيال انگيز و رويايي آن احترام گذاشت.
اتاق براي پسران نوجوان برايشان به مثابه يک پناهگاه است، فضاي خصوصي که مي تواند هر زمان طالب تنهايي است به آنجا برود، پس بايد کاملا منعطف و چندمنظوره طراحي شود زيرا به عنوان اتاق خواب، دفتر کار يا مکاني که مي تواند در آن ساعاتي را با دوستانش بگذراند استفاده مي شود.
کمبود فضا در اتاق نوجوانان را مي توان از طريق روش هاي مختلفي حل نمود. اتاق نوجوان تنها براي خواب استفاده نمي شود بنابراين در هنگام طراحي بااستفاده از مبلمان هاي چند منظوره مي توانيد از فضاي اتاق استفاده بهينه کنيد و آن را به حداکثر برسانيد. از مکان هايي مانند زير تخت ، ميز وصندلي براي اين منظور بهره بگيريد تا جائيکه مي توانيد و امکان پذير است از اين محفظه ها براي نگه داشتن وسايل نوجوانان استفاده کنيد.
نوجوان ها در اين سن به خوبي اطرافشان را مي بينند و دلخواه خود را مي يابند و طبيعي است که کودک در اين سن خواستار استقلال بيشتري در دکوراسيون اتاقش باشد و بخواهد ايده هاي شخصي او در دکوراسيون اتاقش اعمال شود. فضاي بازي در دکوراسيون اتاق اين کودکان نيز همچنان لازم است اما فضايي براي انجام تکاليف مدرسه و مطالعه نيز به فضا هاي مهم و لازم در دکوراسيون افزوده مي شوند. کودکان در سن مدرسه و دبستان بسيار اجتماعي مي شوند و تمايل زيادي به دعوت و پذيرايي دوستان خود در اتاقشان دارند بنابراين بايد فضا را براي انها آماده سازيد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر