صفحه نخست >> سبک زندگی تعداد نظرات: 0

لباس هايي براي کمد عروس

بيشتر ما دو نوع لباس در کمدهايمان داريم: لباس هاي مد روز و لباس هاي کلاسيک. هر دوي آنها براي ما اهميت زيادي دارند ولي براي لباس هاي کلاسيک ارزش بيشتري قائل هستيم زيرا هميشه بدون اين که برچسب دمده به آنها بخورد مي توانيم از اين لباس ها استفاده کنيم. بدون شک شما هم حداقل چندتايي از آنها- مثل بلوز سفيد جلو دکمه دار، کفش هاي مشکي پاشنه بلند يا پيراهن مشکي ساده- را در کمدتان داريد.

کد خبر: 2140

برترين ها/ بيشتر ما دو نوع لباس در کمدهايمان داريم: لباس هاي مد روز و لباس هاي کلاسيک. هر دوي آنها براي ما اهميت زيادي دارند ولي براي لباس هاي کلاسيک ارزش بيشتري قائل هستيم زيرا هميشه بدون اين که برچسب دمده به آنها بخورد مي توانيم از اين لباس ها استفاده کنيم. بدون شک شما هم حداقل چندتايي از آنها- مثل بلوز سفيد جلو دکمه دار، کفش هاي مشکي پاشنه بلند يا پيراهن مشکي ساده- را در کمدتان داريد.
1. پيراهن مشکي
يک پيراهن مشکي از آن دسته لباس هايي است که زندگي بدون آنها غيرممکن است. مي توانيد کمي ابتکار به خرج داده و مدل آن را کمي متفاوت کنيد.
2. باراني
با يک باراني زيبا هميشه مي توانيد ظاهري خوب به خود بگيريد. باراني براي روزهاي کاري هم لباس مناسبي محسوب مي شود و به اين صورت در محل کار هم شيک به نظر خواهيد رسيد.
3. کيف کوچک دستي

هرچند که انفجار ناگهاني حضور اين کيف ها در بازار ممکن است شما را از آن ها دلزده کرده باشد، اما مطمئن باشيد اگر چنين کيفي صحيح استفاده شود مي تواند خيلي شيک و کاربردي باشد.
4. کفش هاي تخت
روزهايي که سر کار مي رويد يک جفت کفش تخت متفاوت نوک تيز يا طرح دار مي تواند ظاهر شما را تغيير داده و به آن لباس هاي سياه يک دستي که به تن داريد رنگ ببخشد.
5. دامن فون

نيازي به گفتن نيست که اين مدل دامن هميشه روي مد بوده و هست. چه بهتر که طرح آن را طوري انتخاب کنيد که جذابيتش را به زودي براي شما از دست ندهد و بتوانيد آن را با يک بلوز جلو دکمه دار ساده بارها و بارها در مهماني ها بپوشيد.
6. شلوارجين
شلوار جين شما پوست دوم شماست! با يک جين خوش برش مي توانيد بسيار خوش اندام به نظر برسيد، البته بهتر است نوع فاق بلند آن را انتخاب کنيد چرا که شکل بهتري به اندام شما داده و آن را جمع و جور مي کند.
7. صندل هاي پاشنه دار
اين صندل هاي زيبا را مي توانيد در يک مهماني عصر تابستان و يا حتي يک عروسي در زمستان بپوشيد. مي توانيد آنها را همراه با جوراب هاي ظريف و زيبا و يا حتي بدون جوراب، البته به شرط اينکه ناخن هاي پايتان پديکور شده باشند، استفاده کنيد.
8. کت چرم

اگر هنوز يکي از اين کت ها را نخريده ايد بد نيست کمي پول براي خريد آن پس انداز کنيد. البته اگر از آن دسته افرادي هستيد که معتقديد نبايد پول زيادي صرف لباس خريدن کرد مي توانيد نمونه هاي با کيفيتي از چرم مصنوعي با قيمت خيلي مناسب را پيدا کنيد.
9. نيم بوت مشکي
شما از اين کفش ها خيلي استفاده خواهيد کرد. مي توانيد آنها را هر روز بپوشيد و باز هم شيک به نظر برسيد. براي اين که کمي متفاوت به نظر برسيد مي توانيد از مدل هايي که خاص ولي اغراق نشده باشند استفاده کنيد.
10. کيف هاي بزرگ

يک کيف بزرگ با رنگ کلاسيک را مي توانيد براي روزهاي کاري به سادگي استفاده کنيد و تمام آنچه را که بدان نياز داريد با خيال راحت در آن بگذاريد. چنين کيفي را در هر روز و هر فصل سال مي توانيد مورد استفاده قرار دهيد.
11. بلوز سفيد

يکي از اقلامي که عضو جدانشدني کمد همه ما است بلوز سفيد به ويژه از نوع جلو دکمه دار آن است و خيلي از ما بيشتر از يک مدل از آن را داريم. با يک مدل يقه خاص يا هر تغيير ديگري که خودتان دوست داريد مي توانيد اين بلوز را از حالت کلاسيک آن خارج کنيد.
12. کت و شلوار

يک دست کت و شلوار شيک و خوش دوخت، حتي اگر کمي شما را به خرج بيندازد، از آن دسته لباس هايي است که حتما بايد داشته باشيد. اين روزها کت و شلوارهاي ست حسابي روي بورس هستند و در کلکسيون هاي پاييز و زمستان طراحان بسيار ديده مي شوند.
13. بلوز يقه اسکي

بلوزهاي يقه اسکي ضمن اينکه گزينه اي مناسب براي روزهاي سرد پاييز و زمستان هستند، به ويژه اگر با رنگ هاي تيره و خنثي به کار گرفته شوند، ظاهري متشخص و خاص به شما خواهند داد. آن ها را با شلوار جين، دامن، يا حتي شلوارهاي پارچه اي دمپا گشاد براي دور همي هاي دوستانه، مهماني هاي شام يا هر جمع خودماني ديگري بپوشيد.
14. کفش هاي نوک تيز
حضور اين کفش ها در مجله هاي مد شايد کمرنگ شود، ولي هميشگي است. مي توانيد آنها را در هر مناسبت و با هر لباسي ترکيب کنيد و چشم ها را به خود خيره کنيد. مخصوصا اين روزها که آنها را به پاي شيک ترين ستاره ها ببينيد.
15. پالتوي يقه انگليسي

اين پالتوها را هيچ وقت به اعماق کمد لباستان نخواهيد فرستاد چون هميشه مد هستند. بلند يا کوتاه، تنگ يا گشاد، يک پالتوي يقه انگليسي هميشه جزء بهترين انتخاب ها براي روزهاي سرد زمستاني است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر