صفحه نخست >> سبک زندگی تعداد نظرات: 0

انسان هاي موفق قبل از صبحانه چه مي کنند؟

شايد اين نوشته براي شما عجيب باشد، اما جالب است بدانيد اين تيتر مورد توجه بسياري از انسان ها در جهان قرار گرفته است. سايت هاي Inc.comو Business Insider و نشريه هاي معروف فوربس و لوراوندرکام و بسياري از نشريات ديگر اين مطلب را بعد از بررسي سبک زندگي انسان هاي موفق چاپ کرده اند؛ بنابراين به شما توصيه مي کنيم که خواندن اين مطلب را از دست ندهيد.

کد خبر: 1804

عصر ايران/ شايد اين نوشته براي شما عجيب باشد، اما جالب است بدانيد اين تيتر مورد توجه بسياري از انسان ها در جهان قرار گرفته است. سايت هاي Inc.comو Business Insider و نشريه هاي معروف فوربس و لوراوندرکام و بسياري از نشريات ديگر اين مطلب را بعد از بررسي سبک زندگي انسان هاي موفق چاپ کرده اند؛ بنابراين به شما توصيه مي کنيم که خواندن اين مطلب را از دست ندهيد.

زود از خواب بلند شدن:اگر مي خواهيم قبل از صبحانه، کار خاصي انجام دهيم، يا از افراد موفق در کارهاي قبل از صبحانه الگوبرداري کنيم بايد قبل از صبحانه فرصتي براي انجام چندين کار داشته باشيم. ضمن اين که معمولا در تمام روز ، زنگ موبايل و ارتباط با ديگران، فرصت تمرکز و فکر کردن را از ما مي گيرند. نشريه لورا وندرکام مي نويسد: در زندگي ۹۰ درصد مديران موفقي که ما مورد مطالعه قرار داديم، آن ها قبل از ساعت ۶ صبح از خواب بيدار مي شوند.

انجام تمرين هاي فيزيکي:اين تمرين ها ممکن است نرمش، پياده روي يا هر چيز ديگري باشد که جدا از کمک به سلامتي، سطح هوشياري را بالا مي برد. با توجه به مشغله جدي انسان هاي بزرگ و موفق، مي توان حدس زد که نرمش صبحگاهي به معناي پر کردن اوقات فراغت نيست، بلکه ابزاري براي افزايش کارايي روزانه آن هاست.

برنامه ريزي براي انجام مهم ترين کارهاي روز:برنامه ريزي کاري است که فقط صبح هنگام و قبل از شروع کارهاي روزمره امکان پذير است. زماني که هنوز همسر، والدين، فرزند، همکار، مدير و کارمند، فرصت تمرکز و برنامه ريزي را از ما نگرفته اند.

اختصاص زمان کيفي به اعضاي خانواده:ما معمولاً شب هنگام و زمان پس از پايان کار و فعاليت روزانه را براي اعضاي خانواده و همسر خود صرف مي کنيم در حالي که يک مشکل در اين الگوي رفتاري وجود دارد؛ مشکل اين است که در آن زمان خسته ايم و گاهي تمرکز و حوصله ما کم است. شايد صبح زمان کمتري در اختيار داشته باشيم، اما ذهن شادتر و پر انرژي تري داريم و هنوز فرسوده نشده ايم.

اختصاص زماني براي مطالعه:تقريبا همه انسان هاي موفق بخشي از زمان صبحگاهي خود را به مطالعه اختصاص مي دهند. مطالعه اخبار روزانه در قالب روزنامه هاي کاغذي يا وب سايت هاي خبري شايد بيشتر از ۱۵ دقيقه وقت نخواهد اما با اين کار قبل از خوردن صبحانه، روزتان را با آگاهي کامل از شرايط جهان آغاز خواهيد کرد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر