صفحه نخست >> سایر ویژه ها تعداد نظرات: 0

کلم بروکلي، گياهي سرشار از آنتي‌اکسيدان

کلم بروکلي گياهي خوشمزه حاوي آنتي‌اکسيدهاي قدرتمند، آنتي هيدروکسي که مقادير قابل توجهي از ويتامين A مي‌باشد.

کد خبر: 5725

کلم بروکلي گياهي خوشمزه حاوي آنتي‌اکسيدهاي قدرتمند، آنتي هيدروکسي که مقادير قابل توجهي از ويتامين A مي‌باشد.
ضدآفتاب‌هاي گياهي
کلم بروکلي گياهي خوشمزه حاوي آنتي‌اکسيدهاي قدرتمند، آنتي هيدروکسي که مقادير قابل توجهي از ويتامين A مي‌باشد.مجتبي حميدي، متخصص پوست و مو گفت: کلم بروکلي و کدو حلوايي سبزيجاتي به ظاهر کم طرفدار هستند اما بهترين دوست براي موهاي آسيب ديده و رنگ شده مي‌باشند به خصوص موهايي که بارها و بارها رنگ و دکلره شده است.
وي افزود: اين گياهان خوشمزه حاوي آنتي اکسيدهاي قدرتمند، آنتي هيدروکسي و اسيد طبيعي که سلول‌هاي مرده پوست را برطرف کرده، پوست را درخشان مي‌کند و مقادير قابل توجهي از ويتامين A مي‌باشند.وي اذعان داشت: اسيدهاي چرب موجود در اين محصولات جاليزي در از بين بردن چين و چروک‌هاي پوست موثر است.
وي خاطر نشان کرد: کدو حلوايي به دليل داشتن مقادير بالاي بتاکاروتن که اغلب در ميوه‌ها و
نارنجي رنگ مثل هويج و کدو حلوايي به وفور يافت مي‌شود و از پوست صورت در برابر اشعه ماوراي بنفش محافظت مي‌کند و مصرف عصاره آن روزانه مي‌تواند تاثير محافظتي کرم ضد آفتاب را افزايش دهد.
وي بيان کرد: اين گياه با وجود ويتامين B,C براي رشد و بهبود موهاي آسيب ديده بسيار مفيد و مثمر ثمر است و حتي در درمان بيماري‌ها و بالابردن مهارت و توان مغز، تقويت تراکم استخواني و به خصوص پيشگيري از سرطان‌ها بسيار مفيد وخوردن آن بسيار توصيه مي‌شود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر