صفحه نخست >> سایر ویژه ها تعداد نظرات: 0

فبلت چیست؟

بهترين فبلت هاي سال 2014

فبلت، واژه ايست که تا همين چند سال پيش وجود نداشت. اما امروزه فبلت ها بسيار محبوب شده اند و اين دستگاه هاي دوست داشتني، آمده اند تا مرز بين اسمارت فون ها و تبلت ها را از ميان بردارند.آن ها برخلاف تبلت ها به اندازه کافي براي اينکه در جيب هايمان جا شوند، کوچک هستند و درعين حال براي لذت بردن از وبگردي، برنامه ها، بازي ها و رسانه هاي ما، به اندازه کافي بزرگ هستند. Samsung Galaxy Note 4/ Google Nexus 6 / Huawei Ascend Mate7 /

کد خبر: 505

ترنجي/ فبلت، واژه ايست که تا همين چند سال پيش وجود نداشت. اما امروزه فبلت ها بسيار محبوب شده اند و اين دستگاه هاي دوست داشتني، آمده اند تا مرز بين اسمارت فون ها و تبلت ها را از ميان بردارند.آن ها برخلاف تبلت ها به اندازه کافي براي اينکه در جيب هايمان جا شوند، کوچک هستند و درعين حال براي لذت بردن از وبگردي، برنامه ها، بازي ها و رسانه هاي ما، به اندازه کافي بزرگ هستند.
امروزه، مردم بيشتر از هر زمان ديگري براي اينکه يک فبلت داشته باشند، علاقه دارند و به همين دليل، سهم بازار فبلت ها، روز به روز در حال گسترش است و تخمين زده ميشود که در سال هاي آينده نيز اين ميزان افزايش يابد.
حال بر همين اساس ميخواهيم که شايسته ترين فبلت هاي سال 2014 را انتخاب کنيم. به نظر شما کدام فبلت ها شايسته دريافت چنين عنواني هستند؟ !ما اينجا بهترين فبلت هاي سال جاري ميلادي را انتخاب کرده ايم. بايد بگوييم که فبلت هاي ديگري نيز ميتوانستد در اين ليست قرار بگيرند، اما ما شايسته ترين ها را داخل اين ليست قرار داديم. پس اين شما و اين هم بهترين فبلت هاي سال 2014 ميلادي.

Samsung Galaxy Note 4
همانطور که ميدانيد نام سامسونگ با نام فبلت گره خورده است. زيرا براي اولين بار اين شرکت بود که معني فبلت را به طور جدي در بازار مطرح کرد و شاخه جديدي از اين محصولات را بانام نوت در بازار ايجاد نمود. اکنون چهارمين نسل از فبلت هاي سامسونگ با نام گالکسي نوت 4 که بهترين محصول سامسونگ تاکنون است روانه بازار شده و درواقع فکر نميکنم که شما فبلتي بهتر از آن را در بازار با مشخصات گالکسي نوت 4 بتوانيد پيدا کنيد.سامسونگ براي اين محصول سنگ تمام گذاشته و چهارمين فبلت کهکشاني سامسونگ تقريبا در تمامي موارد خود بهترين است.از يک صفحه نمايش خارق العاده بگيريد تا قدرت پردازش فوق العاده که به 3 گيگ رم مجهز شده و دوربين قدرتمند 16 مگاپيکسلي که عکس هاي عالي را براي شما عکاسي ميکند. همه و همه نشانگر قدرت فوق العاده سامسونگ گالکسي نوت 4 است. اين ها را به طراحي جديد سامسونگ در فلزي کردن فريم کناره هاي اين اسمارت فون زيبا اضافه کنيد تا متوجه شويد که با فبلتي فوق العاده رو به رو هستيم.تازه بگذاريد بگوييم که حسگر ضربان قلب و حسگر اثر انگشت و از همه مهتر يک قلم استايلوس استثنايي با دنيايي از امکانات کاربردي مخصوص فبلت ها را هم که سامسونگ براي نوت 4 تدارک ديده به آن اضافه کنيد متوجه ميشويد که با يک فبلت تمان عيار روبه رو هستيد.به راستي کدام فبلت در بازار را سراغ داريد که امکانات کامل اينچنيني را براي شما داشته باشد؟! پس بدون شک سامسونگ گالکسي نوت 4 ميتواند بي نقص ترين و برترين فبلت امسال لقب بگيرد.

Google Nexus 6
پيوستن خانواده نکسوس به بازار فبلت ها اتفاقي غيرمنتظره در سال 2014 بود. اما به لطف استقبال عمومي از فبلت ها،گوگل هم در کنار اپل مجبور شد که به اين بازار بپيوندد و اين پيوستن را با محصول جذابي با نام گوگل نکسوس 6 جشن گرفت.بسياري علاقه مند به خريد اين فبلت دوست داشتني هستند.صفحه نمايش QHD با رزولوشن بسيار بالا،پردازنده بسيار سريع و بلندگوهاي استريو از نکسوس 6 محصولي کم نقص ساخته است.همچنين نکته مهم اين فبلت وجود سيستم عامل اندرويد 5 است که برروي آن نصب شده که با مجموعه اي از امکانات بسيار در کنار زيبايي هاي جذاب در يک محيط بصري زيبا آمده تا نکسوس 6 را به يکي از بهترين فبلت هاي بازار تبديل کند.

Huawei Ascend Mate7
از اينکه اين فبلت در اين ليست حضور دارد متعجب شده ايد؟! اين بدين معناست که شايد شما تاکنون يک بررسي با جزئيات کامل را از اين فبلت مطالعه نکرده ايد! اين فبلت هواوي واقعا يک محصول پرزرق و برق با دنيايي از امکانات عاليست. طراحي فوق العاده با استفاده از متريال عالي در بدنه آن توسط هواوي باعث شده که در گام اول با يک محصول لوکس و جذاب طرف باشيم. در کنار آن، سخت افزار قدرتمند اين فبلت که از پس هر نرم افزاري بر مي آيد باعث شده که با فبلتي قدرتمند طرف باشيم و در کنار اين موارد بايد به عمر باتري قدرتمند اين فبلت اشاره کنيم که حتي از گالکسي نوت 4 هم بالاتر است و باعث شده که با يک محصول با باتري فوق العاده طرف باشيم. اين شرکت چيني به ما ثابت کرده که توانايي توليد محصولات با کيفيت بالاست و در اين فبلت نيز اين نکته کاملا مشخص است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر