صفحه نخست >> سایر ویژه ها تعداد نظرات: 0

خانم ها جذب چه مرد هايي ميشوند؟

آيـا تـا به حال فکر کرده ايد که چرا هميشه بعضي از مردها در ارتـبـاطات خود با خانم‌ها از سايرين موفق تر هستـند؟ گــروه خاصي از مردها وجود دارند که خانم‌ها به هيچ وجه نمي‌تـوانند از آنها اجتناب کنند و اين امر هيچ ارتباطي به چهره‌هاي زيبا و يا تناسب اندام آنها ندارد.

کد خبر: 5014

آيـا تـا به حال فکر کرده ايد که چرا هميشه بعضي از مردها در ارتـبـاطات خود با خانم‌ها از سايرين موفق تر هستـند؟ گــروه خاصي از مردها وجود دارند که خانم‌ها به هيچ وجه نمي‌تـوانند از آنها اجتناب کنند و اين امر هيچ ارتباطي به چهره‌هاي زيبا و يا تناسب اندام آنها ندارد.
از بين تمام ويژگي‌ها چند موردي را که بيشتر با شما سازگاري دارد، انتخاب کنيد و سعي کنيد هر يک از آنها را در وجود خود پرورش دهيد. شايد در حال حاضر هم بعضي از آنها در وجود شما يافت شود اما با نگاه کوتاهي که به اين پست مي‌اندازيد متوجه خواهيد شد که خانم‌ها به دنبال چه چيزي در شما هستند، اين امر موفقيت شما را تضمين خواهد کرد.
مرد حساس
بسياري از خانم ها اذعان مي کنند به مرد حساسي علاقه مندند که از بيان مداوم احساسات خود واهمه نداشته باشد، وقتي اين مورد زياد تکرار مي شود با احساس زنانه او هماهنگ است حال هر معني داشته باشد مهم نيست. اين مردي است که رفتار مردانه ندارد.
بنابراين چنين مردي در نهايت هر زني را از خود مي راند و انتظارات او را نيز بالا مي برد (اين مورد زماني روي مي دهد که مرد بسيار احساساتي و نفوذ پذير باشد). البته اين بدان معنا نيست که خانمها يک انسان بي احساس و حيوان صفت را مي پسندند که هميشه به آنان بي احترامي نمايد و اعصاب آنان را خورد کند. بنابراين خانمها به دنبال چه نوع مردي هستند؟ مردي بين دو مورد ذکر شده. مردي که نه زياد احساساتي باشد و نه زياد بي احساس.
بر خلاف باور عمومي سن جواني سن حساس، خوب و پر از سلحشوري و فتوت ميباشد. با اين وجود خانمها مرد بسيار احساساتي را دوست ندارند، آنها يک مرد واقعي با احساسات مردانه را مي پسندند. اما باز هم سخن از تعادل مي باشد.
مرد با اعتماد به نفس
او کاملا مطمئن است و به خود اعتماد کامل دارد، مردم او را به عنوان يک فرد مثبت مي‌شناسند و تجلي قدرت و اراده است ( البته توجه داشته باشيد که مردهاي خودبين و از خود راضي شامل اين گروه نمي‌شوند) به ارتباط خانم‌ها با ساير مردها حسادت نمي‌ورزند و اصلا احساس نمي‌کنند که ممکن است به وسيله دوستان مذکر و يا همکاران خانم تهديد شوند. زن‌ها جذب مردهاي مطمئن مي‌شوند. اگر خود را بزرگ تصور کنيد بدون شک چنين تصوري در فرد مقابل نيز ايجاد خواهد شد. يک مرد با اعتماد به نفس به دنبال تاييد و تمجيد خانم‌ها نيست و همين امر باعث مي‌شود که بيشتر مورد توجه آنها قرار بگيرد.
پولدار
اغلب آقايان فکر مي کنند خانمها يک مرد پولدار موفق با ماشين آخر سيستم و آپارتمان مجلل مي خواهند. اما درست نيست، چرا که اغلب خصوصيات خوب آقايان است که خانمها را تحت تاثير قرار مي دهد نه حسابهاي بانکي آنان.
خانمها مردي را خواهند پسنديد که قادر به ايجاد يک زندگي خوب و راحت باشد همچنين بلند پرواز باشد نه اينکه ناگهان ارث پدري به او رسيده و از طريق آن خوشبخت و پولدار شود. چرا که به قول معروف باد آورده را باد مي برد، بنابراين خانهما مي خواهند بدانند آيا واقعا مردشان قدرت بدست آوردن پول و جرات چرخاندن يک زندگي را دارد يا نه.
مرد هنرمند
يک مرد هنرمند خودجوش که در حال زندگي مي‌کند و براي اظهار عشق و علاقه اغلب از خلاقيت خود استفاده مي‌کند مثلا براي خانم شعر مي‌سرايد و يا يک نقاشي زيبا مي‌کشد.
تمام زن‌ها دوست دارند احساس کنند که خاص و بي همتا هستند و چه راهي بهتر از اينکه شما او را الهه و منبع الهام خود قرار دهيد. او شيفته ذهن خلاق مردهاي هنرمند است خصوصا هنگاميکه او را نيز با هنرشان در مي‌آميزند.
مرد خانواده
زني که به دنبال چيزي بيش از يک عيش و نوش زود گذر است مي خواهد با مردي باشد که حداقل از زندگي در بين سرو صداي بچه ها براي خود جهنم نسازد و بچه ها را دوست داشته باشد. لازم نيست کژپنداري کنيد و فکر کنيد که زن ها به دنبال پدري براي فرزندان متولد نشده شان هستند. اين فقط بدين معناست که چنانچه خانمها براي خود در آينده فرزندي تصور کنند، مايلند شريک زندگي آنان کسي باشد که مانند آنان فکر کند، بنابراين اگر روزي زني احساس کند که باردار است نگران اين نباشد که اين قضيه براي همسرش شک بدي است و يا اينکه نگران اين نباشد که همسرش از او بخواهد بچه را سقط کند؛ اين مرد مورد علاقه اوست.
همچنين اغلب خانم ها مايلند با کسي زندگي کنند که با افراد خانواده آنان رابطه خوبي داشته باشد و با آنان با احترام و مهرباني برخورد نمايد. اين قضيه نشان مي دهد که او براي مفهوم خانواده ارزش قائل است و اهميت يک رابطه خوب و نزديک داشتن را در خانواده مي داند.
مرد زيرک/بامزه
صحبت‌هاي اين مرد انسان را به وجد مي‌آورد او تنها مردي است که به حرف‌هاي شما نيز گوش مي‌دهد. اين مرد باعث مي‌شود که خانمش بخندد و با احساس شوخ طبعي و بذله گويي خود براي او شادي به بار مي‌آورد. او براي جذب خانم ها از سياست خنداندن و سرگرم کردن استفاده مي‌کند. اين مرد مي‌تواند ساعت‌هاي متمادي با خانم گفتگو کند بدون اينکه او را خسته و کسل کند.
اگر بتوانيد او را همچنان سرگرم نگه داريد برنده ميدان خواهيد بود. گفتگو و تبادل نظر عامل مهمي در ادامه ارتباط است، اگر به او نشان دهيد که داراي اين ويژگي مي‌باشيد او خيلي سريع به دام غلاب شما اسير مي‌شود.
مرد با ملاحظه
او مردي است که در ماشين را باز مي‌کند و هميشه با يک بيان منطقي و مودبانه براي بيرون رفتن از او در خواست مي‌کند، صندلي را براي او بيرون مي‌کشد، هنگام بازگشت او را تا درب منزل همراهي مي‌کند، براي احساسات او ارزش قائل است و مي‌داند که چه موقع براي رفتن به منزل آمادگي دارد.
زمانيکه زن‌ها مردهاي بد و بي ادب و شرور و کسانيکه به خود زحمت تلفن زدن را هم نمي‌دهند و بسيار بي توجه هستند را ملاقات مي‌کنند، مجددا اولويت‌هاي خود را از نو مي‌چينند. تمام دخترخانم‌ها متوجه مي‌شوند که مردي را بايد انتخاب کنند که با آنها در طول يک رابطه دراز مدت خوب رفتار کند.
نکته قابل توجه
در اعمال هيچ کدام از خصوصيات اخلاقي مذکور زياده روي به خرج ندهيد و سعي نکنيد که خود را فردي که نيستيد جلوه دهيد زيرا براي خانم‌ها اين امر خيلي سريع آشکار مي‌شود.
رمز موفقيت شما در اين است که دليل علاقه خانم‌ها به هر يک از ويژگي‌هاي بالا را به خاطر بسپاريد و بدانيد که از چه تيپ مردهايي قدرداني مي‌کنند و بعد همه آنها را با هم مخلوط کنيد و ببينيد کداميک از آنها براي شما مناسب تر هستند تا خانم‌ها به دليل خصوصيات بديع و نوظهورتان شما را مورد محبت و علاقه خود قرار دهند./تبيان

نظرات بینندگان

ارسال نظر