صفحه نخست >> سایر ویژه ها تعداد نظرات: 0

هنرپيشه هايي که کارگردان ها از کار کردن با آنها فراري اند!

شايد اين ستاه ها هنرپيشه هاي مورد علاقه شما باشند، ولي همکارانشان از کار کردن با آنها فراري هستند. خيلي از آنها استعدادهاي بي نظيري در هنرپيشگي دارند، اما اخلاق هاي عجيبي دارند.

کد خبر: 4998

شايد اين ستاه ها هنرپيشه هاي مورد علاقه شما باشند، ولي همکارانشان از کار کردن با آنها فراري هستند. خيلي از آنها استعدادهاي بي نظيري در هنرپيشگي دارند، اما اخلاق هاي عجيبي دارند.

1. جين هکمن

سر و کله زدن با اين هنرپيشه اسکاري سر صحنه فيلم برداري «خانواده اشرافي تننبام» کار بسيار سختي بود. در مصاحبه اي که پس از نمايش فيلم در دهمين سالگرد آن در نيويورک انجام شد،هنرپيشگان و عوامل صحنه اين فيلم از خاطرات خود راجع به توهين هايي که هکمن به آنها کرده بود تعريف کردند. «وس اندرسون» و «گوئينيث پالترو» اعتراف کرده اند که از هکمن مي ترسيده اند و «آنجليکا هاستون » نيز گفته است: «من هم خيلي مي ترسيدم ولي بيشتر نگران محافظت از وس بودم. هيچ کدام از عوامل فيلم پس از به پايان رسيدن کار فيلم با هکمن هيچ سر و کاري نداشته است».

2. ليندزي لوهان

با وجود اينکه ليندزي فعلا خودش را جمع و جور کرده است ، پيش بيني اينکه کار کردن با او روي صحنه چه کار سختي مي تواند باشد زياد مشکل نيست. زماني که به عنوان هنرپيشه ميهمان در سريال «مديريت خشم» حضور پيدا کرد، پس از اينکه در روز اول فيلم برداري ظاهر نشد، هر روز دير به سر فيلمبرداري آمده و کارش را درست انجام نمي داد و براي رفتن به کنسرت نامزدش صحنه را ترک کرد. او همه را علاف خود کرده بود.

3. ويليام شتنر

ظاهرا ويليام شتنر يک خودشيفته رواني است. او از شرکت در مراسم بزرگداشت «جيمز دوهان» سر باز زده و به برگزارکننده مراسم گفته بود: «من نمي خواهم اين کار را انجام بدهم و اصلا دلم نمي خواهد با اين آلزايمري بي ارزش کاري داشته باشم». اين در حالي است که آنها مدت زيادي در سريال «پيشتازان فضا» با يکديگر همبازي بودند. او هنگام بازي در اين مجموعه تلويزيوني و فيلم هاي سينمايي هرکاري دلش مي خواست مي کرد و به حرف عوامل فيلم اهميتي نمي داد و هروقت دلش مي خواست صحنه فيلمبرداري را ترک مي کرد.

4. کريستين بيل

يکي از معروف ترين دعواهاي سر صحنه فيلم برداري به کريستين بيل مربوط مي شود. او سر صحنه فيلمبرداري فيلم «ترميناتور: رستگاري» به مدير فيلمبرداري، شين هرلبات، به خاطر ايجاد مزاحمت و بهم زدن يکي از صحنه هاي اکشن حساس حمله کرده و او را تهديد کرده بود. اگر فيلم ضبط شده اين دعوا را ببينيد خيلي تعجب خواهيد کرد.

5. بروس ويليس

سال 2011 کوين اسميت، کارگردان فيلم «پليس تعليق شده»، گفت که کار کردن با بروس ويليس روح انسان را نابود مي کند. اين ستاره فيلم هاي اکشن با خبرنگارها هم رفتار خيلي خوبي ندارد و حتي حاضر نشد براي آنها در کنار پوستر اين فيلم ژست بگيرد. کوين اسميت در مراسم افتتاحيه فيلم از تمامي عوامل و هنرپيشگان تشکر کرد و گفت من از همه متشکرم به جز بروس ويليس که يک عوضي تمام عيار است.

6. جوليا رابرتز

به نظر مي رسد جوليا رابرتز در 23 سالگي سر صحنه فيلم برداري فيلم «هوک» در سال 1991 خيلي بي نظم بوده است. طبق گزارش نيويورک تايمز، او با کارگردان فيلم، استيون اسپيلبرگ، دعوا کرده بود و خيلي ها معتقدند که اين مسئله نتيجه احساس سرخوردگي و افسردگي او پس از مصرف مواد مخدر به دنبال شکست احساسي ناشي از جدايي اش از «کيفر سادرلند» بوده است.

7. جنيفر لوپز

جنيفر42 ساله طي فيلمبرداري فيلم «What to Expect When You’re Expecting » با هيچ کس حرف نمي زد و اين مسئله روي تمامي فرآيند فيلم سازي تاثير گذاشته بود. اين رفتار ضداجتماعي او را مي توان ناشي از بحران پس از جدايي از مارک آنتوني دانست. اگر با جنيفر سر صحنه فيلمبرداري کاري داشتيد بايد با مباشرش حرف مي زديد.

8. استيون سيگال

استيون سيگال معروف است به اينکه با همبازي هايش و بدلکاران مثل آشغال رفتار مي کند. او نه تنها بدلکاران را سر صحنه فيلمبرداري کتک مي زند بلکه حتي با هنرپيشه هايي که مورد آموزش فنون رزمي قرار نگرفته اند نيز بدرفتاري مي کند. جان لگوئيزامو مي گويد سر صحنه فيلمبرداري فيلم «تصميم اداري» وقتي براي تمرين جمع شديم استيون گفت: «من رئيس هستم. هرچيزي که من بگويم قانون است. کسي اعتراضي دارد؟» و من خنديدم. او هم با آن هيکل گنده به من حمله کرد و با فنون تکواندو حسابي کتک زد.

9. مارلون براندو

در فيلم «امتياز» به کارگرداني فرانک اوز، مارلون براندو او را به خاطر اينکه از بازي اش ايراد گرفته «ميس پيگي» صدا مي زده و با لجبازي هاي بچگانه از قبيل نپوشيدن لباس مناسب و آوردن گواهي پزشکي مبني بر اينکه به اوز حساسيت دارد(!) او را اذيت مي کرده است. در سال 1996 نيز هنگام فيلم برداري «جزيره دکتر مورو» هدفون مي گذاشت تا ديالوگ هايش را برايش بگويند. ظاهرا آن موقع شغلش زياد برايش اهميتي نداشته است.

10. وسلي اسنايپس

وسلي اسنايپس در تمام مدت فيلمبرداري فيلم «Blade» سر جايش نشسته و مواد مخدر مصرف مي کرد تا از طريق اين رفتار زشت به ديويد گوير و کمپاني «نيو لاين سينما» به خاطر ميزان پولي که مي گرفت اعتراض کرده باشد چرا که فکر مي کرد حقش بيشتر از اين است و همچنين بخاطر اين که مي گفت نمي گذارند در ايفاي نقشش خلاقيت به خرج دهد. او تنها از طريق يادداشت با گوير ارتباط مي گرفت و آنها را با نام بليد امضا مي کرد /برترين ها.

نظرات بینندگان

ارسال نظر