صفحه نخست >> سایر ویژه ها تعداد نظرات: 0

10 دليل براي اينکه اکسپريا زد 3، تلفن اندرويدي مورد علاقه من است

در حال حاضر بيش از يک ماه از زماني که اکسپريا زد 3 سوني را خريدم ميگذرد و اين اسمارت فون دوست داشتني، همچنان به عنوان اسمارت فون اصلي من در تي موبايل به من خدمت ميکند.

کد خبر: 4580

در حال حاضر بيش از يک ماه از زماني که اکسپريا زد 3 سوني را خريدم ميگذرد و اين اسمارت فون دوست داشتني، همچنان به عنوان اسمارت فون اصلي من در تي موبايل به من خدمت ميکند.

ساعت هوشمند سوني SmartWatch 3 هم فوق العاده است و به من کمک ميکند که تجربه کاري خود را با اکسپريا زد 3 خود کامل کنم.اما در اينجا به تنهايي چند دليل وجود دارد که اکسپريا زد 3، ميتواند اسمارت فون اندرويدي من باقي بماند.


اينجا ده دليل وجود دارد که چرا اکسپريا زد 3 را انتخاب کردم و سوني چکار کرده که اين اسمارت فون دوست داشتني، به اسمارت فون اندرويدي مورد علاقه من تبديل شده است :

1.تجربه هاي صوتي : در حالي که بلندگوهاي استريو جلو بسيار عالي هستند، پشتيباني از قابليت قطع صدا با earbuds براي من و زندگي روزانه من در مترو، و هنگام پرواز بسيار مفيد و عاليست.

2.صفحه نمايش بزرگ در ابعادي مديريت شده و استاندارد : اکسپريا زد 3 داراي يک صفحه نمايش 5.2 اينچي است، اما به راحتي در داخل جيب هاي من قرار ميگيرد.(به راحتي!) که اين براي چنين صفحه نمايش بزرگي بسيار عاليست.

3.دوبار تپ براي فعال شدن : با وجود اينکه سوني دکمه پاور را براي روشن شدن صفحه نمايش در کنار آن تعبيه کرده است.اما بايد بگويم که من به ندرت از آن استفاده ميکنم و بايد از سوني براي قرار دادن قابليت دابل تپ براي روشن کردن صفحه نمايش تشکر کرد.

4.چراغ نشانگر : اين مورد بسيار کاربرديست که وضعيت شارژ و يا نوتيفيکيشن را با اين چراغ نشانگر مشاهده ميکنيد.

5.بدنه اي با متريال عالي و همه چيز تمام : زد 3 به خوبي با فلز و شيشه همگون شده است و فرياد مي زند که من از يک طراحي عالي بهره مي برم.

6. دکمه فيزيکي براي شاتر دوربين : براي اينکه ميخواهم لحظه اي را با دوربين ثبت کنم، برايم بسيار سخت است که به دنبال اپليکيشن دوربين بگردم.همچنين خيلي برايشان سخت است که دکمه روي اپليکيشن دوربين را پيدا کنند.در اکسپريا زد 3 همه چيز را به دکمه فيزيکي که سوني براي عکاسي در کنار آن تعبيه کرده بسپاريد.آن را نگه داريد تا اپليکيشن دوربين را فعال کند و سپس با فشار آن عکس خود را ثبت کنيد.

7.بدنه اي ضد آب : حالا ديگر با اکسپريا زد 3 دوست داشتني خود به راحتي و بدون نگراني در زير باران از اسمارت فون خود استفاده ميکنم و ديگر نگران بردن تلفن خود در جاهايي که با آب و رطوبت در ارتباط است نيستم.جاهايي همچون استخر و يا ساحل کنار دريا.

8.مشخصات داخلي : 3 گيگ رم، حافظه داخلي 32 گيگ با کارت حافظه جانبي و پردازنده اسنپدراگون 801 که به خوبي از پس کارها برمي آيد و به من يک اعتماد به نفس فوق العاده ميدهد به اينکه زد 3 براي يک مدت طولاني در توانايي انجام کارها دوام مي آورد.

9.عملکرد دوربين : واقعا در کمتر دوربيني قابليت ها و گزينه هاي عکاسي اکسپريا زد 3 را ميبينيم.من هنوز چند عکس با زد 3 بيشتر نگرفته ام و بايد بگويم که با عملکردهاي پيشرفته و بيش از حد اپليکيشن عکاسي آن هنوز به خوبي اشنا نشده ام اما واقعا تعدادشان زياد و حرفه ايست.

10.شارژ بي سيم مغناطيسي : من عاشق ديدن شارژ Qi هستم.اما قابليت ست کردن زد 3 در يک داک و يا به کاربردن يک کابل مغناطيسي ويژه براي شارژ کردن آن راهي مناسب براي شارژ آن بدون باز کردن پوشش ميکرو يو اس بيست.

همانطور که ميبينيد اکسپريا زد 3 يک گوشي هوشمند بسيار مناسب براي من است و من فکر ميکنم که مدتي طولاني با من همراه باشد.به همين دليل من دو داک شارژ بيسيم(يکي براي خانه و ديگري براي محل کار)، دو کيس و يک محافظ صفحه نمايش براي آن خريده ام.
ترنجي/

نظرات بینندگان

ارسال نظر