صفحه نخست >> سایر ویژه ها تعداد نظرات: 0

نوشيدني ها/

تفاوت بين قهوه و اسپرسو چيست؟

قهوه محبوب ترين نوشيدني در جهان است و بيش از ميليونها نفر در سراسر براي اينکه در طول روز پرانرژي باشند روز خود را با يک فنجان قهوه داغ آغاز مي کنند. قهوه يا با استفاده از دانه هاي قهوه يا پودر قهوه آماده مي شود. با اين حال، در بازار، انواع مختلف قهوه مانند اسپرسو، کاپوچينو، اسپرسو قوي، مکا، Americano، و غيره داريم.

کد خبر: 2234

تفاوت ها/  قهوه محبوب ترين نوشيدني در جهان است و بيش از ميليونها نفر در سراسر براي اينکه در طول روز پرانرژي باشند روز خود را با يک فنجان قهوه داغ آغاز مي کنند.
قهوه يا با استفاده از دانه هاي قهوه يا پودر قهوه آماده مي شود. با اين حال، در بازار، انواع مختلف قهوه مانند اسپرسو، کاپوچينو، اسپرسو قوي، مکا، Americano، و غيره داريم.
افرادي که انواع مختلف قهوه را نمي شناسند گيج مي شند ونمي توانند تفاوت بين قهوه واسپرسو را بگويند.وب سايت تفاوت ها در اين مقاله تلاش مي کند تا تفاوت هاي بين قهوه و اسپرسو به زبان ساده بيان کند. جالب است بدانيد، دستگاهي هم به نام دستگاه اسپرسو وجود دارد که قهوه اسپرسو درست مي کند.
درست همانگونه که فورد يک نوع خودرو و يا تنها يک نوع از خودرو هاي ساخته شده توسط شرکت فورد است، اسپرسو يک نوع قهوه در ميان انواع مختلف قهوه است که در فرهنگ هاي مختلف با نام هاي مختلف شناخته مي شود.
اسپرسو: در حقيقت، قهوه اسپرسو، قهوه اي است که از طريق يک فرآيند خاص که در آن آب جوش تحت فشار زيادي از روي دانه هاي قهوه عبور مي کند و قهوه اي با عطر و طعم منحصر به فرد وبسيار غليظ درست مي شود.
اسپرسو يک نوع قهوه است که به شکل پايه براي تهيه بسياري از انواع ديگر قهوه مورد استفاده قرار مي گيرد.
تفاوت بين قهوه و اسپرسو چيست؟
– در ساده ترين عبارت، قهوه آشاميدني است که با ريختن آب جوش بر دادنه هاي قهوه به دست مي آيد ، در حالي که اسپرسو يک نوع خاص از قهوه است که با ريختن آب داغ تحت فشار بر روي دانه هاي ريز قهوه ، آشاميدني غليظي بدست مي آيد که طرفداران زيادي بين دوستداران قهوه در سراسر جهان دارد.
– همه اسپرسو ها قهوه هستند ولي همه قهوه ها اسپرسو نيستند.
-زمان دم کشيدن اسپرسو بسيار کوتاه تر قهوه است.
– يک فنجان اسپرسو گران تر از قهوه است چراکه نياز به دما و فشار بسيار بالا دارد و از دستگاههاي گران قيمتي براي تهيه آن استفاده مي شود.
– اسپرسو محبوب ترين و سريعترين نوع قهوه از لحاظ رشد مصرف است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر