صفحه نخست >> سایر ویژه ها تعداد نظرات: 0

بيژن بنفشه‌خواه

همه يا مي‌خواهند بازيگر شوند يا خواننده

بيژن بنفشه‌خواه درباره مسابقه «ستاره 20» توضيح داد و با ابراز تعجب از اينکه حتي افراد سن‌وسال‌ دار هم براي شرکت در مسابقه مي‌آمدند از اينکه همه يا مي‌خواهند بازيگر شوند يا خواننده انتقاد کرد

کد خبر: 1977

بيژن بنفشه‌خواه درباره مسابقه «ستاره 20» توضيح داد و با ابراز تعجب از اينکه حتي افراد سن‌وسال‌ دار هم براي شرکت در مسابقه مي‌آمدند از اينکه همه يا مي‌خواهند بازيگر شوند يا خواننده انتقاد کرد.
بيژن بنفشه‌خواه بازيگر که اخيرا با مسابقه‌ «ستاره 20» اجراي تلويزيوني را نيز تجربه کرده درباره اين برنامه گفت: 20 هزار نفر براي شرکت در اين مسابقه ثبت نام کرده بود و قرار شد از 6 هزار نفرشان تست گرفته شود. همه‌شان هم مي‌گفتند ما در مدرسه تئاتر کار کرديم، آخر مگر هر مدرسه چند گروه تئاتر دارد؟ زمان ما که در هر مدرسه پنج نفر عضو گروه تئاتر بودند.
همه يا مي‌خواهند بازيگر شوند يا خواننده
وي افزود: اين هم از عجايب ماست ديگر؛ آخر مگر يک کشور چند تا بازيگر نياز دارد؟ اين‌روزها همه يا مي‌خواهند بازيگر شوند يا خواننده. اگر يادتان باشد آن‌موقع که تيم فوتبال ايران، استراليا را برد و رفت جام جهاني هم همه هدفشان شد فوتباليست شدن. اکنون که ديگر کسي حال همين فوتباليست‌ شدن را هم ندارد. چرا؟ چون بايد کلي تمرين کني و به اين راحتي‌ها نيست.
اين بازيگر در پاسخ به اينکه مگر بازيگري به اين راحتي‌ها است، اظهار کرد: ظاهرا که از نگاه خيلي‌ها هست. توي همين برنامه يکي مي‌گفت که من بند پ را براي بازيگر شدن ندارم. از او پرسيدم بند پ ديگر چيست؟ پاسخ داد: «پول، پارتي، پررويي»! يعني ديدگاه او نسبت به بازيگري اين بود که بايد پول خرج کني و پارتي داشته باشي و پررو باشي تا بازيگر شوي.
بعضي‌ها مي‌گفتند سالن کج است
بنفشه‌خواه درباره واکنش شرکت‌کنندگان بعد از گرفتن کارت قرمز تصريح کرد: بعضي‌ها گريه مي‌کردند، بعضي‌ها مي‌گفتند کارشان خوب داوري نشده، بعضي‌ها هم مي‌گفتند سالن کج است!
وي ادامه داد: نکته‌ خيلي عجيب براي خود من اين بود که استقبال آدم‌هاي سن و سال‌دار هم کم نبود. خانمي همسن مادر من آمده بود و چون کارت قرمز گرفته بود، داشت گريه مي‌کرد. بچه‌ها به من سفارش کردند با او صحبت کنم تا آرام شود. من هم جلو رفتم جلو و به او گفتم اشکالي ندارد، فداي سرش که کارت قرمز گرفته است. اما او باز هم به گريه‌اش ادامه داد. از او پرسيدم اصلا چرا سراغ بازيگري آمده و او گفت به بچه‌هايش قول داده بازيگر شود چون آنها مي‌گويند تو هيچ‌کاري نمي‌تواني انجام دهي.
فرزند رضا بنفشه‌خواه تأکيد کرد: از او پرسيدم فکر نمي‌کنيد کمي براي ورود به اين رشته دير است؟ با اين حرف من گريه‌ او 10 برابر شد و از من گلايه کرد که چرا بيشتر ناراحتم کردي. از يک‌طرف دلم برايش سوخت، از طرف ديگر با خودم فکر کردم خب چکار کنم؟ دروغ بگويم؟
کلاهبرداري از علاقمندان به بازيگري
بيژن بنفشه‌خواه در پايان گفت: از بعضي از اين بنده‌خداها کلاه‌برداري کرده بودند. يکي‌شان مي‌گفت به فلان موسسه يک ميليون تومان داده که تا 3 ماه ديگر ببردش سر يک فيلم، اما يک سال گذشته و خبري نشده که نشده است.

مهر/

نظرات بینندگان

ارسال نظر