صفحه نخست >> سایر ویژه ها تعداد نظرات: 0

تناسب اندام/ بي خطرترين و بهترين مواد غذايي چربي سوز

ويتامين C مي‌تواند سوخت و ساز بدن و آب شدن چربي ها را افزايش دهد و معرف قسمتي از آن نيم ساعت قبل از صبحانه مي‌تواند اين امکان را براي شما به وجود آورد تا از اشتهاي کاذب در طول روز جلوگيري کند.

کد خبر: 1427

با اين مواد غذايي مي توانيد کالري را از بدنتان دور کنيد.

1- گريپ فروت
ويتامين C مي‌تواند سوخت و ساز بدن و آب شدن چربي ها را افزايش دهد و معرف قسمتي از آن نيم ساعت قبل از صبحانه مي‌تواند اين امکان را براي شما به وجود آورد تا از اشتهاي کاذب در طول روز جلوگيري کند.
2- فلفل سياه
"پيپرين" يکي از مهمترين ماده موجود در فلفل سياه است که مي تواند سلول‌هاي چربي را در بدن ذوب کند و متابوليسم بدن را افزايش دهد. اين خبر مي تواند براي افراد مبتلا به SSC که به دنبال ماده غذايي براي تنظيم تيم گوارشي‌شان هستند نيز مفيد باشد و حجم معده را کاهش دهند.
3- دارچين
دارچين يکي از مهمترين مواد غذايي براي تنظيم قند خون مي باشد و اضافه کردن دارچين به کافئين يا ماست و ساير نوشيدني‌هايتان مي توانيد سوخت وساز بدن را افزايش دهد.
4- تخم مرغ
يکي از ويژگي‌هاي تخم مرغ سالم آن است که داراي 7گرم پروتئين باشد و حداکثر مواد معدني را برخوردار باشد. مصرف تخم مرغ در وعده صبحانه مي‌تواند ميزان کلسترول بدن شما را در طول روز تأمين کند.
5- سيب ارگانيک
وقتي صحبت از کاهش وزن مي‌آيد ميوه‌ها بهترين دوستان شما هستند. آنها مي‌توانند به حد مجاز آب شدن چربي شما کمک کنند. از ويژگي‌هاي ميوه سالم اين است که شيريني آن کم بوده و سوخت وساز شيريني مصرفي شما را بالا ببرد.
6- چاي سبز
از اهميت‌هاي مهم چاي سبز مبارزه با چربي بدن است. ماده‌ي موجود در چاي سبز از جمله موادي است که سرعت سوخت و ساز را افزايش مي‌دهد. بهتر است چاي سبز به صورت داغ مصرف شود تا مفيد واقع شود.
7- مغز بادام
گرچه تنقلات به صورت اورگانيک در چربي سوزي موثرند، اما بادام به صورت ويژه‌اي تأثيرگذار است. نقلات سرشار از پروتئين، فيبر و همچنين به عنوان يک غذاي کامل به راحتي قابل حمل مي‌باشد.
8- سبزيجات
اگر در اين فکر هستيد که بدون مصرف سبزيجات مي‌توان به راحتي وزن کم کرد، سخت در اشتباه هستيد. سبزيجات سرشار از فيبر و مواد مغزي بوده که انرژي شما را در طول روز حفظ مي‌کنند. توصيه مي شود در طول روز حداقل دو تا سه فنجان سبزي مصرف شود.
باشگاه خبرنگاران/

نظرات بینندگان

ارسال نظر