صفحه نخست >> سایر ویژه ها تعداد نظرات: 0

مجله فوربس

جنيفر لارنس صدرنشين فهرست پولسازترين بازيگران سال 2014

مجله فوربس فهرست پولسازترين بازيگران سال 2014 را منتشر کرد. بازيگراني که بيشترين بازدهي را براي هاليوود دارند، لزوما بيشترين دستمزد را نيز دريافت نمي‌کنند. مجله فوربس هفته پيش فهرست بازيگراني را منتشر کرد که بيش از استحقاق خود دستمزد دريافت کرده‌اند. اکنون اين نشريه با استفاده از داده‌هاي وبسايت Box Office Mojo فهرست پولسازترين بازيگران سال 2014 را منتشر کرده است.

کد خبر: 1310

مجله فوربس فهرست پولسازترين بازيگران سال 2014 را منتشر کرد.
بازيگراني که بيشترين بازدهي را براي هاليوود دارند، لزوما بيشترين دستمزد را نيز دريافت نمي‌کنند. مجله فوربس هفته پيش فهرست بازيگراني را منتشر کرد که بيش از استحقاق خود دستمزد دريافت کرده‌اند. اکنون اين نشريه با استفاده از داده‌هاي وبسايت Box Office Mojo فهرست پولسازترين بازيگران سال 2014 را منتشر کرده است.
جنيفر لارنس صدرنشين اين فهرست است. دو فيلم "عطش مبارزه: زاغ مقلد – قسمت 1" و "افراد ايکس: روزهاي گذشته آينده" با بازي او در دنيا بيش از 1.4 ميليارد دلار فروختند.
کريس پرات نفر دوم اين فهرست است. دو فيلم "نگهبانان کهکشان" و "فيلم لگو" با بازي او در مجموع در دنيا 1.2 ميليارد دلار فروش داشت. اسکارلت جوهانسن با سه فيلم "کاپيتان آمريکا: سرباز زمستاني"، "لوسي" و "زير پوست" حدود 1.18 ميليارد دلار فروش داشت و در فهرست فوربس در رده سوم قرار گرفت.
مارک والبرگ در "ترانسفورمرها: عصر انقراض" بازي کرد که فروش جهاني آن حدود يک ميليارد دلار بود. او نفر چهارم فهرست است. والبرگ فيلم "قمارباز" را هم روي پرده دارد که از 25 دسامبر روي پرده سينماها رفته است.
کريس ايوانز نقش‌هاي اصلي "کاپيتان آمريکا: سرباز زمستاني" و "Snowpiercer" را بازي کرد که 801 ميليون دلار در دنيا فروش داشتند. او در فهرست فوربس در رده پنجم قرار دارد. اما استون نه تنها در "اسپايدرمن شگفت‌انگيز 2" بازي کرد، بلکه دو فيلم مستقل موفق نيز روي پرده داشت: "جادو در مهتاب" وودي آلن و "بردمن" الخاندرو گونزالس ايناريتو که روي هم 764 ميليون دلار فروختند و باعث شدند او نفر ششم فهرست شود.
آنجلينا جولي در مقام کارگردان اين روزها فيلم "نشکسته" را روي پرده دارد که آمار فروش آن هنوز مشخص نيست، اما اهميتي ندارد، چرا که "مالفيسنت" با بازي او حدود 758 ميليون دلار در دنيا فروخت. او در فهرست فوربس در رده هفتم هست. جيمز مک‌آووي، ميشائل فاسبندر و هيو جکمن در رده‌هاي هشتم تا دهم جدول قرار دارند. هر سه آن‌ها در فيلم "افراد ايکس: روزهاي گذشته آينده" بازي کردند که در دنيا 746 ميليون دلار فروش داشت. آن‌ها امسال در فيلم‌هاي مستقل نيز ظاهر شدند.
باني فيلم/

نظرات بینندگان

ارسال نظر