صفحه نخست >> سایر ویژه ها تعداد نظرات: 0

محبوب ترين خواننده ها در اينستاگرام!

شبکه هاي اجتماعي اين روزها يکي از مهم ترين ابزار هاي تبليغاتي معرفي چهره هايي است که مي توانند بدون واسطه با هوادارانشان ارتباط داشته باشند. اما اين رسانه ها حالا خود محل رقابتي شده ميان اين چهره ها . در اينجا نگاهي داشته ايم به خواننده هايي که صفحاتشان در شبکه هاي مجازي بيشترين دنبال کننده را دارد.

کد خبر: 1138

شبکه هاي اجتماعي اين روزها يکي از مهم ترين ابزار هاي تبليغاتي معرفي چهره هايي است که مي توانند بدون واسطه با هوادارانشان ارتباط داشته باشند. اما اين رسانه ها حالا خود محل رقابتي شده ميان اين چهره ها . در اينجا نگاهي داشته ايم به خواننده هايي که صفحاتشان در شبکه هاي مجازي بيشترين دنبال کننده را دارد.

فرزاد فرزين ‎ ‎ 1,179,000 طرفدار و دنبال کننده
«فرزاد فرزين» خواننده مطرح موسيقي پاپ که به جز خوانندگي تجربه ترانه سرايي، آهنگسازي و بازيگري را نيز در کارنامه هنري خود ثبت نموده، بيشترين تعداد طرفدار و دنبال کننده را در ميان خوانندگان رسمي موسيقي پاپ از آن خود کرده است. صفحه او در يکي از شبکه هاي مجازي از 5 سال پيش فعاليتش را آغاز کرده و جزو شلوغ ترين صفحات مجازي در بين کاربران ايراني به شمار مي رود.

در سال گذشته وي حدود 482 هزار طرفدار و دنبال کننده را از آن خود کرده بود که ناگهان اين روند صعود شتابي خاصي گرفت و به رقم کنوني رسيد.

بي شک فرزاد فرزين جزو موفق ترين و مطرح ترين خواننده هاي حال حاضر موسيقي پاپ ماست و طرفداران پرشماري نيز دارد؛ طرفداراني که به سبب اجراهاي زنده خوب فرزين به او لقب «شو من» داده اند.


احسان خواجه اميري؛ 1,021,000 طرفدار و دنبال کننده
«احسان خواجه اميري» فرزند ايرج که آلبوم هاي موفقي چون «عاشقانه ها» و همکاري با چهره هاي سرشناسي همچون «روزبه بماني» را در کارنامه خود دارد در مکان دوم اين ليست قرار دارد.
خواجه اميري در سال گذشته با 682 هزار طرفدار و دنبال کننده در صدر اين جدول قرار داشت. با اينحال او نيز از سال گذشته روند صعودي قابل توجهي داشته و حدود 400 هزار طرفدار و دنبال کننده به صفحه او افزوده شده است، روندي که شتابش تحسين برانگيز است!


گروه سون؛ 943,000 طرفدار و دنبال کننده
رتبه 3 جدول متعلق به گروه 3 نفره موسيقي يعني «سون» است که «آرش قنادي»، «کيارش پوزشي» و «امير قنادي» آن را تشکيل مي دهند. اين گروه در سال هاي اخير با انتشار آلبوم «دوستت دارم» و تک آهنگ هايي در فضاي اينترنت و نيز برگزاري کنسرت هاي متعدد در تهران و شهرستان ها جايگاه خوبي را در ميان دوستداران موسيقي پاپ کسب کرده است.

«سوني ها» از 5 سال پيش به شبکه هاي اجتماعي پيوسته اند و فاصله بسيار کمي با نفر دوم اين جدول دارند.

آنها در يک سال گذشته عملکرد خوبي در عرصه موسيقي داشته اند و روند رو به رشد تعداد لايک هاي اين گروه در فضاي مجازي همانند دو نفر پيشين پرشتاب بوده است.

محسن يگانه؛ 901,000 طرفدار و دنبال کننده
«محسن يگانه» خواننده پرطرفدار موسيقي پاپ که اينک هوادارانش از او به عنوان نابغه ياد مي کنند، نفر چهارم اين ليست است. وي علاقه بسيار زيادي به عکاسي دارد و سعي مي کند در هر شهري که به اجراي کنسرت مي پردازد، عکسي به يادگار و به قول خودش به شکل خود پيکچرينگ از خود و طرفدارانش گرفته و در صفحات مجازي اش منتشر کند.

يگانه هر از چندگاهي به صفحه شخصي خود سر مي زند و از طريق بخش نظرات با هوادارانش همکلام مي شود و بعضا فضاي شادي را هم در فرصت مکالمه با هوادارانش ايجاد مي کند که همين موضوع باعث جذب علاقمندان موسيقي به وي مي شود؛ گويي او هنوز هم «رگ خواب» مخاطبان موسيقي پاپ را دست دارد.

«محسن يگانه» از آن دسته از خوانندگاني است که بسياري از مردم در رده هاي سني مختلف با او ارتباط برقرار مي کنند و اين موضوع را مي توان از مخاطبان کنسرت هاي او به راحتي فهميد اما اينکه آقاي نابغه با اين همه محبوبيت در رده چهارم اين ليست است، جاي تعجب دارد و گاهاً انتظار مي رود با وجود اينکه بسياري از عموم مردم ترانه هاي او را از بر هستند، وي در ابتدا و صدر اين آمارها قرار داشته باشد.


محسن چاوشي؛ 853,000 طرفدار و دنبال کننده
محسن چاوشي که از او به عنوان محبوب ترين خواننده موسيقي پاپ ياد مي شود، يکي ديگر از افرادي است که شمار بسياري از طرفدانش وي را در دنياي مجازي دنبال مي کنند و در رده پنجم اين ليست قرار دارد و با وجود اينکه وي تا به حال در هيچ صحنه اي نتوانسته با هواداران خود ديدار کند اما دوستدارانش جزو متعصب ترين طرفداران عرصه موسيقي به شمار مي روند.

اين نکته را مي توان نقطه عطف فعاليت هاي وي دانست چرا که نشاندهنده هوش بالا و توانايي او در حفظ و افزايش تعداد طرفدارانش مي باشد.

در سال گذشته آقاي خاص موسيقي را 459 هزار نفر در يکي از شبکه هاي اجتماعي دنبال مي کردند و امروز بيش از 850 هزار نفر مشتاق باخبر شدن از فعاليت هاي او هستند.
وي پس از تولد تنها پسرش نيز گاهي عکس هايي از او را در صفحه شخصي خود منتشر مي کند.


سيروان، 741,000 طرفدار و دنبال کننده
«سيروان خسروي» نفر بعدي اين ليست است؛ خواننده اي که در ماه هاي اخير اجراهاي موفقي در تهران و شهرستان هاي مختلف را تجربه کرده و بر روي استيج نمايش قابل قبولي از خود به نمايش گذاشته است.

خسروي در صفحه خود مسائل مختلفي را با مخاطبانش در ميان مي گذارد و در واقع از فرصت حضور در شبکه هاي اجتماعي براي گفتگو با هوادارانش کمال استفاده را مي کند. لازم به ذکر است که در سال گذشته 527 هزار هوادار وي را در يکي از صفحات اجتماعي دنبال مي کردند. اوبه تازگي نيز اپليکشني به نام خودش در اينترنت در دسترس عموم قرا رداده است.

اما چرا او که در سال گذشته در جايگاه بهتري در اين عرصه قرار داشت، امروز در رده ششم اين ليست قرارت گرفته است؟! در حالي که او روزانه مطالب و عکس هايي از خودش را منتشر مي کند و در انتشار تک آهنگ و برگزاري کنسرت نيز فعال است.


حميد عسکري؛ 699,000 طرفدار و دنبال کننده
خواننده آلبوم هاي سه گانه «کما» و «خوشبختي» را نيز طرفداران بسياري در يکي از صفحات مجازي دنبال مي کنند. وي نفر هفتم اين ليست است.

عسکري اين روزها علاوه بر آماده سازي آلبوم جديدش، در پروژه هاي سينمايي نيز به عنوان بازيگر حضور دارد.

وي نيز با وجود اين آمار از جايگاه نسبتا خوبي برخوردار است و نسبت به سال گذته پيشرفت چشمگيري داشته است.
نقش انتشار خوب آلبوم خوب خوشبختي در اين پيشرفت را نبايد ناديده گرفت.رضا صادقي؛ 645,000 طرفدار و دنبال کننده
«رضا صادقي» نفر هشتم ليست ما است که در سال گذشته 274 هزار طرفدار اخبار وي را از طريق صفحه شخصي اش در يکي از شبکه هاي مجازي دنبال مي کردند. وي که چندي است صاحب دختري با نام «تيارا» شده؛ از طريق اين صفحه عکس هايي مشترک با فرزندش را منتشر مي کند.

طرفداران او نيز صفحه اي به نام «دولت عشق» را اداره مي کنند که پايگاهي براي مشکي پوشان و دوستداران آقاي مشکي پوش به شمار مي رود.زانيار؛ 542,000 طرفدار و دنبال کننده
«زانيار خسروي» برادر کوچکتر سيروان که زمستان 92 اولين اولينآلبوم رسمي خود را منتشر کرد، نفر نهم ليست است. صفحه وي در سال گذشته با 392 هزار طرفدار جزو شلوغ ترين صفحات مجازي به شمار مي آمد اما امسال وي راه درازي براي پيمودن در اين مسير دارد. شايد او نيز بايد به دنبال فکري بکر براي افزايش طرفدارانش در فضاي مجازي باشد.

زانيار نيز همانند برادرش عکس ها و مطالبي از خودش را در اين صفحات در اختيار دوستدارانش قرار مي دهد و گاها ويديوهايي کوتاه از اجراهايش را به اشتراک مي گذارد.

بنيامين؛ 481,000 طرفدار و دنبال کننده
خواننده قطه پرطرفدار «خاطره ها» که روزهاي سختي را به خاطر از دست دادن همسرش و يکي از بهترين دوستان خود «نيما وارسته» پشت سر گذاشته است، در جايگاه دهم اين ليست قرار دارد. وي عکس هايي از تنها دخترش به نام «بارانا» را در صفحه خود منتشر مي کند که مورد توجه بسياري از دوستداران موسيقي او قرار گرفته است.

ثبت لحظه هاي روزمره و به اشتراک گذاشتن آنها مقوله اي است که اين روزها نه تنها بنيامين بلکه در ميان ديگر همکاران او باب شده است و طرفداران آنان بدون شک از اين موضوع خوشحالند و مي توانند از لحظه به لحظه هنرمند محبوب خود باخبر شوند.


بابک جهانبخش؛ 128,000 طرفدار و دنبال کننده
«بابک جهانبخش» خواننده موسيقي پاپ کشورمان که طرفدارانش لقب «سلطان احساس» را به او داده اند، در جايگاهي به دور از اين رقابت قرار گرفته است به سبب اينکه پيش از اين فن پيج قبلي او توسط اشخاصي هک شده و وي مجددا صفحه جديدي را راه اندازي کرده است.

جهانبخش نيز همانند ديگر خوانندگان در اين صفحه مطالبي را در حوزه کاري و زندگي شخصي اش منتشر مي کند که از ميان آنان مي توان به اخبار و عکس هاي کنسرت هايش و ويدئوهاي جالبش با پسرش «آرتا» اشاره کرد.

هواداران او در صفحات مجازي صفحه ها و گروه هايي را اداره مي کنند که در آن نيز به حمايت از خواننده محبوب شان مي پردازند.

به غير از اين اسامي، بسياري ديگر از هنرمندان موسيقي ما صفحاتي در فيس بوک دارند که طبيعتا طرفداراني نيز دارد و البته گاهي صحت آنها يا دست کم صحت بخشي از آنها محل سوال است. چهره هايي که از آنها نوشتيم ستاره هستند و طبيعتا طرفدار دارند اما در فضاي مجازي فراوانند افرادي که من و شما اصلا نمي شناسيم شان اما افزون بر چند ده هزار نفر طرفدار دارند.(موسيقي قرن 21)
موسيقي ايرانيان/

نظرات بینندگان

ارسال نظر