صفحه نخست >> دسته بندی نشده تعداد نظرات: 0

روش نگهداري از لباس ها و وسايل چرمي

تاپ ناپ/ 1- ابتدا اسفنج را مرطوب کرده و با آن گرد غبار را از روي چرم پاک مي کنيم. ۲- از روغن هاي گياهي موجود در بازار از جمله روغن زيتون و بادام تهيه کنيد و هر ماه روغن را با اسفنج بر روي چرم بماليد. اين عمل باعث براقي و مهم تر از آن جلوگيري از پوسيدگي و طول عمر چرم مي شود. ۳- به هيچ عنوان از موادي قبيل پارافين، گليسيرين و روغن هاي غير استاندارد استفاده نکنيد. چرا که اين مواد براق کننده ها از مواد نفتي بوجود آمده اند و به تبع باعث از بين رفتن بافت چرم مي شود. ۴- استفاده از اسپري هاي موجود در بازار باعث کاهش عمر چرم مي شود. ۵- از صابون هايي که معروف به صابون چرم هستند به شدت پرهيز کنيد، زيرا که اين صابون ها از مواد زائد حيوانات درست مي شود.

کد خبر: 1193

تاپ ناپ/ 1- ابتدا اسفنج را مرطوب کرده و با آن گرد غبار را از روي چرم پاک مي کنيم.
۲- از روغن هاي گياهي موجود در بازار از جمله روغن زيتون و بادام تهيه کنيد و هر ماه روغن را با اسفنج بر روي چرم بماليد. اين عمل باعث براقي و مهم تر از آن جلوگيري از پوسيدگي و طول عمر چرم مي شود.
۳- به هيچ عنوان از موادي قبيل پارافين، گليسيرين و روغن هاي غير استاندارد استفاده نکنيد. چرا که اين مواد براق کننده ها از مواد نفتي بوجود آمده اند و به تبع باعث از بين رفتن بافت چرم مي شود.
۴- استفاده از اسپري هاي موجود در بازار باعث کاهش عمر چرم مي شود.
۵- از صابون هايي که معروف به صابون چرم هستند به شدت پرهيز کنيد، زيرا که اين صابون ها از مواد زائد حيوانات درست مي شود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر