صفحه نخست >> دانلود تعداد نظرات: 0

گلاب به روتون؛ اپليکيشني براي پيدا کردن نزديک ترين سرويس بهداشتي در شهر تهران

چيز عجيب و شرم آوري نيست، براي همه هم اتفاق مي افتد؛ از يک بچه مدرسه اي کوچک گرفته تا يک مدير بلند پايه همگي در طول روز نيازمند مراجعه به سرويس هاي بهداشتي هستند. يک روز شلوغ و پر دردسر را تصور کنيد که از صبح تا غروبش را مجبور به رفت و آمد در خيابان و ايستادن در اتوبوس و مترو شده ايد، ناگهان در اثر زياده روي در نوشيدن آن اتفاقي که نبايد پيش مي آمده پيش مي آيد و شما هم در مرکز شهر گير افتاده ايد.

کد خبر: 976

ديجياتو/ چيز عجيب و شرم آوري نيست، براي همه هم اتفاق مي افتد؛ از يک بچه مدرسه اي کوچک گرفته تا يک مدير بلند پايه همگي در طول روز نيازمند مراجعه به سرويس هاي بهداشتي هستند. يک روز شلوغ و پر دردسر را تصور کنيد که از صبح تا غروبش را مجبور به رفت و آمد در خيابان و ايستادن در اتوبوس و مترو شده ايد، ناگهان در اثر زياده روي در نوشيدن آن اتفاقي که نبايد پيش مي آمده پيش مي آيد و شما هم در مرکز شهر گير افتاده ايد.

در اين طور مواقع، راه دشوار براي رسيدن به نزديک ترين سرويس بهداشتي پرس و جو از رهگذران است. اما راه ساده تر در جيب شما و درون تلفن هوشمندتان نهفته شده؛ استفاده از اپليکيشن «گلاب به روتون».اما عملکرد گلاب به روتون چگونه است؟ با داشتن اين اپليکيشن روي موبايل هاي خود کافي است هر جاي شهر که هستيد، در عين حفظ خونسردي جي پي اس را روشن کنيد، دکمه نزديک ترين سرويس کجاست را از پايين صفحه فشرده تا به سمت نزديک ترين سرويس بهداشتي بر حسب متر از جايي که هستيد راهنمايي شويد.

البته در نسخه فعلي اين اپليکيشن قادريد سرويس هاي بهداشتي موجود در سطح شهر تهران را ببينيد، با اين وجود احتمال مي دهيم که سازنده آن در صورت استقبال کافي، احتمالا سرويس هاي بهداشتي در سطح شهرهاي ديگر را هم به ‘گلاب به روتون’ خواهد افزود.

اين اپليکيشن متفاوت و واقعا کاربردي به صورت رايگان عرضه شده و در کليه گجت هايي که از سيستم عامل اندرويد پشتيباني مي کنند قابل اجراست.

نظرات بینندگان

ارسال نظر