صفحه نخست >> دانلود تعداد نظرات: 0

دانلود / بازي پرطرفدار Candy Crush Saga اينار براي رايانه ها

حتما بازي شکلات هاي رنگي و خوشمزه روي تلفن همراه خود نصب کرده ايد و يک جوري به اين بازي وابسته شده ايد. شايد از کوچک بودن صفحه نمايش کمي در اين بازي اذيت مي شود و دوست داشتيد اين بازي دوست داشتني را بر روي تبلت يا رايانه بازي کنيد. براي اين گيمرها خبر خوبي داريم و نسخه رايانه ي اين بازي پرطرفدار را بر روي رايانه براي دانلود قرار داده ايم.

کد خبر: 961

برسام/ حتما بازي شکلات هاي رنگي و خوشمزه روي تلفن همراه خود نصب کرده ايد و يک جوري به اين بازي وابسته شده ايد. شايد از کوچک بودن صفحه نمايش کمي در اين بازي اذيت مي شود و دوست داشتيد اين بازي دوست داشتني را بر روي تبلت يا رايانه بازي کنيد. براي اين گيمرها خبر خوبي داريم و نسخه رايانه ي اين بازي پرطرفدار را بر روي رايانه براي دانلود قرار داده ايم.


به گزارش پايگاه خبري فناوري اطلاعات برسام و به نقل از باشگاه خبرنگاران، Candy Crush Saga بازي فوق العاده اعتياد آور و پرهوادار که داراي امتياز فوق العاده بالايي در وب سايت گوگل پلي بوده و با رنگ بندي و سبک پازل خود توانسته لقب يک بازي محبوب و اعتياد آور را بگيرد و گيمرهاي زيادي را به طرف خود بکشد.

اين بار اين بازي پر طرفدار را براي رايانه براي شما آماده کرده ايم که باعث مي شود تا هر کسي يک بار آن را بازي کند باز هم به طرف آن بيايد. نسخه رايانه اين بازي داراي ۴۰۰ مرحله واقعا زيبا و مهيج است که در آن بايد در هر مرحله آب نبات ها را کنار هم قرار دهيد و کم کم امتيازات خود را بالا ببريد زيرا براي خريد بعضي وسايل نياز به امتياز داريد و بايد هزينه آن ها را پرداخت کنيد.

بازي Candy Crush Saga از ديد گوگل و ساير منتقدان بازي به عنوان يک بازي اعتياد آور و البته خوش مزه معرفي شده است. گرافيک بازي Candy Crush Saga به حدي زيبا و جالب است که باعث مي شود تا شما به راحتي احساس گرسنگي کرده و بيشتر دوست داشته باشيد تا به خوردن آبنبات بپردازيد. در بعضي مراحل بازي مي توانيد از راهنما استفاده کنيد زيرا بعضي مراحل بازي آنقدر سخت هستند که به سختي مي توان کاري انجام داد و براي همين ممکن است نيازمند راهنما شويد و از آن استفاده کنيد.

Candy Crush Saga بازي Candy Crush Saga به واسطه گرافيک خوب خود و گيم پلي عالي که دارد مي تواند نظر هر گيمري را به خود جلب کند و ممکن است به خاطر ساده بودنش خيلي ها از کنار آن بگذرند اما در اصل آن ها اشتباهي بزرگ انجام داده اند و يکي از بهترين و سرگرم کننده ترين بازي هاي دنيا را از دست داده اند. همچنين در بازي قابليت ترکيب ۳ يا ۴ آب نبات نيز وجود دارد که باعث مي شود تا يک آب نبات خوشمزه تر بوجود آيد و امتيازي بالاتر بگيريد. کاربران توجه داشته باشند براي اجراي اين بازي بايد اخرين نسخه فلش پلير بر روي سيستم شما نصب شده باشد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر