صفحه نخست >> دانلود تعداد نظرات: 0

انجام خودکار وظايف در اندرويد/ E-Robot PRO

نرم افزار E-Robot PRO يک اپليکيشن اتوماسيون است که توسط آن مي توانيد دستورات مختلفي را به صورت خودکار اجرا کنيد. زماني که يک دستور را اضافه مي کنيد, مي توانيد مشخص کنيد که کدام اعمال در هنگام وقوع يک رويداد اجرا شود.

کد خبر: 559

آخرين خبر/ نرم افزار E-Robot PRO يک اپليکيشن اتوماسيون است که توسط آن مي توانيد دستورات مختلفي را به صورت خودکار اجرا کنيد. زماني که يک دستور را اضافه مي کنيد, مي توانيد مشخص کنيد که کدام اعمال در هنگام وقوع يک رويداد اجرا شود.
اين اپليکيشن يک جايگزين براي ديگر برنامه هاي مشابه براي خودکار کردن وظايف، به کار بردن پروفايل ها و غيره: Tasker, AutomateIt, Llama, Locale, Profiles و ... مي باشد. اين نرم افزار به شما اجازه مي دهد تا بيش از 130 نوع رويداد را مشخص کنيد و بيش از 80 نوع عمل را اجرا نماييد؛ علاوه بر اين، همه انواع رويداد و عمل قابل پارامتر بندي هستند. در واقع برنامه يک جايگزين براي برنامه هاي مديريتي و انجام وظايف است و مي توانيد به صورت پيش فرض کارهاي درخواستي خود را وارد کنيد تا برنامه در زمان مناسب عمل درست را انتخاب کند. برنامه ربات الکترونيکي مي تواند رويدادهاي مبتني بر تاريخ، مکان، زمان، اداره و ... را فعال و برنامه ريزي کند.

نسخه اندرويد مورد نياز: 2.3.5 به بالا
منبع معرفي: يک موبايل
حجم برنامه: 1.56 مگابايت

شما مي توانيد اين برنامه را از سرور اختصاصي بازار اپ دريافت کنيد:

لينک دانلود مستقيم

نظرات بینندگان

ارسال نظر