صفحه نخست >> دانلود تعداد نظرات: 0

تصوير را بصورت کامل در اينستاگرام به اشتراک بگذاريد/ No Crop

براي ويرايش تصوير مي‌توان روي Camera يا Gallery کليک کرد. پس از ثبت يا انتخاب تصوير مورد نظر، محيط ويرايش نمايش داده مي‌شود. مي‌توانيد رزولوشن تصوير در حال ويرايش را با تبعيت از الگوي تصاوير اينستاگرام تغيير دهيد. در صورتي که نياز به پس‌زمينه باشد، علاوه بر موارد نمايش داده شده، مي‌توان از الگوهاي رايگان موجود در فروشگاه اپليکيشن نيز استفاده کرد. امکان اعمال فيلترها در کنار نوشتن متن نيز در اين اپليکيشن فراهم شده است. در صورتي که بخواهيد گلچيني از تصاوير خود را در قالب يک تصوير ايجاد کنيد، بايد روي Collage کليک کنيد. پس از انتخاب الگوي مورد نظر، نوبت به انتخاب تصاوير مي‌رسد که پس از آن تنها کافي است تصوير را به اشتراک بگذاريد.

کد خبر: 550

آخرين خبر/ يکي از مشکلاتي که اغلب کاربران در زمان اشتراک گذاري تصاوير خود در اينستاگرام با آن روبرو مي‌شوند، کراپ تصوير است، چراکه تصاوير در اينستاگرام بايد از الگويي مربع تبعيت کنند. No Crop اين مشکل را براي شما به‌راحتي حل مي‌کند.

با وجود اينکه اينستاگرام در آخرين بروزرساني‌هاي منتشر شده امکانات جديد‌تري را به اپليکيشن خود اضافه کرده، اما همچنان کاربران در برخي از موارد دست به دامان اپليکيشن‌هاي ديگري مي‌شوند تا قبل از اشتراک‌گذاشتن تصوير در اينستاگرام، تغييرات مدنظر خود را در آن اعمال کنند. يکي از مواردي که مي‌تواند حتي ماهيت تصوير اشتراک‌گذاشته شده را تغيير دهد، کراپ کردن تصوير در اينستاگرام براي تبعيت از الگوي مربع شکل است که در برخي موارد ساختار تصوير را دگرگون مي‌کند. No Crop اپليکيشني است که با در اختيار گذاشتن ابزار‌هاي مختلف، علاوه بر امکان ويرايش تصاوير، لزوم کراپ شدن عکس را نيز از بين مي‌برد. با استفاده از اين اپليکيشن مي‌توان تصاوير را با اندازه‌ي اصلي منتشر کرد. همچنين مي‌توان چندين تصوير را در کنار هم قرار داده و در قالب يک عکس منتشر کرد. No Crop چندين الگوي آماده براي قراردادن چندين تصوير و ساختن آلبوم در اختيار کاربر قرار مي‌دهد که استفاده از آن بسيار ساده است.

با نصب اين اپليکيشن منوي اصلي آن به نمايش گذاشته مي‌شود که کاملا گويا است. براي ويرايش تصوير مي‌توان روي Camera يا Gallery کليک کرد. پس از ثبت يا انتخاب تصوير مورد نظر، محيط ويرايش نمايش داده مي‌شود. مي‌توانيد رزولوشن تصوير در حال ويرايش را با تبعيت از الگوي تصاوير اينستاگرام تغيير دهيد. در صورتي که نياز به پس‌زمينه باشد، علاوه بر موارد نمايش داده شده، مي‌توان از الگوهاي رايگان موجود در فروشگاه اپليکيشن نيز استفاده کرد. امکان اعمال فيلترها در کنار نوشتن متن نيز در اين اپليکيشن فراهم شده است. در صورتي که بخواهيد گلچيني از تصاوير خود را در قالب يک تصوير ايجاد کنيد، بايد روي Collage کليک کنيد. پس از انتخاب الگوي مورد نظر، نوبت به انتخاب تصاوير مي‌رسد که پس از آن تنها کافي است تصوير را به اشتراک بگذاريد.
No Crop


نسخه اندرويد موردنياز: 4 به بالا
منبع معرفي: زوميت
حجم برنامه: 9 مگابايت

شما مي توانيد اين برنامه را از سرور اختصاصي بازار اپ دريافت کنيد

لينک دانلود مستقيم
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر