صفحه نخست >> دانلود تعداد نظرات: 0

دريبل کنيد و گل بزنيد! / World Cup Run

کد خبر: 540

آخرين خبر/ زمان زيادي از جام جهاني نمي‌گذرد، ولي هنوز شيريني قهرماني آلمان براي طرفداران اين تيم، تلخي شکست سنگين برزيلي‌ها، بازي خوب تيم ملي ما در برابر آرژانتين و هزار و يک اتفاق ديگر در ذهن‌ها مانده است. World Cup Run يک بازي ساده است که اين خاطرات را زنده کرده و مي‌تواند ساعت ها شما را درگير خود کند.


بازي World Cup Run بازي لذت‌بخش و ساده‌اي است که مي‌توانيد ساعت‌ها از آن لذت ببريد. با اين حال برخي مواقع اين بازي انقدر اعصاب خرد‌کن مي‌شود که دوست داريد تلفن‌تان را به ديوار بکوبيد!

در World Cup Run شما در نقش يک بازيکن ظاهر مي‌شويد و توپ زير پاهاي شماست. با شروع بازي پا به توپ مي‌شويد و در راه بايد بازيکنان تيم حريف را که سعي مي‌کنند با تکل‌هاي خيلي خشن توپ را از شما بگيرند، دريبل کنيد. منظور از دريبل حرکات عجيب و غريب مثل آن چه از ليونل مسي يا کريس رونالدو مي‌بينيم نيست! بايد در لحظه‌اي که حريف تکل مي‌زند انگشت خود را به کناره‌ها بکشيد تا متوقف نشويد. علاوه بر بازيکنان تيم مقابل، موانع ديگري نيز در مسير شما وجود دارند؛ موانعي چون داور که اگر به اون برخورد کنيد يک کارت قرمز دريافت مي‌کنيد و البته پستي و بلندي‌هاي زمين که ما را به ياد زمين‌هاي چمن در شهر‌هاي شمالي کشور مي‌اندازد! اگر روي اين پستي و بلندي‌ها برويد، متوقف مي‌شويد.

پس از دريبل همه بازيکنان و عبور از موانع، وارد منطقه ۱۸ قدم مي‌شويد و زمان شوت نهايي فرا مي‌رسد. مي‌توانيد با کشيدن انگشت روي نمايشگر مسير توپ را مشخص کنيد و حتي ضربات کات‌دار بزنيد. بايد تمرکز کنيد و اجازه ندهيد دروازه‌بان توپ شما را مهار کند، ولي باور کنيد بخش عمده‌اي از اين موضوع به شانس شما بستگي دارد. دروازه‌بان رفتاري غيرخطي دارد؛ گاه آن قدر دست و پا چلفتي مي‌شود که هر ضربه‌اي بزنيد گل مي‌شود و گاهي هم آنقدر خوب توپ‌گيري مي‌کند که جيانلوئيجي بوفون بايد پيش او درس پس دهد!

شما مدت زمان مشخصي فرصت داريد تا هر چه بيشتر تيم حريف را گلباران کنيد. هر چه تعداد گل‌ها بيشتر مي‌شود تعداد بازيکناني که بايد دريبل بزنيد هم بيشتر شده و کارتان سخت‌تر مي‌شود. از طرفي با مشاهده تبليغات يا کسب جايزه‌هايي که در طول بازي هنگام شوت زدن کسب مي‌کنيد، مي‌توانيد از قابليت‌هايي چون شيلد محافظ يا توپ آتشين بهره‌مند شويد.

World Cup Run يک بازي سرگرم کننده رايگان است که از آن لذت خواهيد برد. اين بازي فقط براي اندرويد ارائه شده و مي‌توانيد آن را از طريق پلي استور گوگل دريافت کنيد.

نسخه اندرويد مورد نياز: 2.3.5 به بالا
منبع معرفي: زوميت
حجم برنامه: 15.63 مگابايت

شما مي توانيد اين بازي سرگرم کننده را از سرور اختصاصي بازار اپ دريافت کنيد:

لينک دانلود مستقيم
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر