صفحه نخست >> دانلود تعداد نظرات: 0

قابليت اندرويد در يافتن گوشي هاي گم شده يا به سرقت رفته!

شايد براي خيلي از افراد پيش آمده باشد که گوشي خود را جا گذاشته باشند و يا سارقي آن را دزديده باشد.امروزه خيلي از شرکت هاي سازنده ي نرم افزار هاي تلفن همراه و تبلت در حال ساخت نرم افزار هاي ضد سرقت و کنترل دسترسي مي باشند. بعضي از نرم افزارها و آنتي ويروس ها مانندQihoo 360و Avastهم اکنون از برخي از اين امکانات و ويژگي ها برخوردارند.

کد خبر: 524

برسام/ شايد براي خيلي از افراد پيش آمده باشد که گوشي خود را جا گذاشته باشند و يا سارقي آن را دزديده باشد.امروزه خيلي از شرکت هاي سازنده ي نرم افزار هاي تلفن همراه و تبلت در حال ساخت نرم افزار هاي ضد سرقت و کنترل دسترسي مي باشند. بعضي از نرم افزارها و آنتي ويروس ها مانندQihoo 360و Avastهم اکنون از برخي از اين امکانات و ويژگي ها برخوردارند.
به گزارش پايگاه خبري فناوري اطلاعات برسام و به نقل از زوم تک، جديدا خود شرکت اندرويد نيز آستين ها را بالا زده و اقدام به ايجاد ويژگي هاي جديدي روي سيستم عامل اندرويد در اين باره کرده است.قابليت جديد “مديريت ابزار اندرويد” مي تواند براي يافتن ، قفل کردن و پاک کردن اطلاعات گوشي و تبلت گم شده ي اندروديتان کمک خوبي باشد. براي استفاده از اين قابليت تنها کاري که بايد انجام دهيد اين است که حساب کاربري گوگل خود را به “مديريت ابزار اندرويد” اضافه کنيد.

براي انجام اين کار ابتدا به قسمت مديريت ابزار اندرويد برويد سپس برنامه تنظيمات گوگل را باز کرده و گزينه ي ”مديريت ابزار اندرويد” را انتخاب کنيد.به طور پيش فرض گزينه اي فعال است که شما مي توايد از راه دور موقعيت مکاني وسيله ي اندرويدي خود را ببينيد.

در اين قسمت گزينه هاي ديگري نيز وجود دارد:

“قفل از راه دور“
”پاک کردن همه چيز روي گوشي“
” تعويض قفل صفحه نمايش“
که با توجه به نيازتان مي توانيد آن ها را نيز انتخاب کنيد.

شما مي توانيد براي دسترسي به مديريت ابزار اندرويد از وب سايت اين شرکت (کليک کنيد) نيز استفاده کنيد و يا به Google Play Store مراجعه کنيد.

روشي که اندرويد از آن استفاده کرده است روشي بسيار آسان ، بي دردسر و بسيار کاربردي است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر