صفحه نخست >> دانلود تعداد نظرات: 0

وب سايت‌ و ابزار‌هاي کاربردي هفته: بهترين‌هاي ۲۰۱۴

اينترنت موجود روي گجت‌هاي ما، به واسطه وب‌سايت‌ها و برنامه‌هاي کاربردي معنا پيدا مي‌کند و همين ابزار‌ها هستند که استفاده ما از دنياي وب را لذت بخش مي‌کنند. در سري مطالب معرفي و‌ب‌سايت و ابزار هفته، قصد داريم جديدترين ابزار‌هاي کارآمد و وب‌سايت‌هاي جالب را به شما معرفي کنيم.

کد خبر: 521

زوميت/ Infogram
سايت Infogram يکي از آسان‌ترين راه‌ها براي ساخت نمودار‌ها، جداول‌ و اينفوگرافيک‌هاي زيبا، مدرن و متعامل است. اين سايت با آسان‌ترين شکل ممکن به شما نحوه ساخت جدول، نمودار و اينفوگرافيک را آموزش مي‌دهد تا به راحتي بتوانيد آن‌ها را در ارائه درسي خود استفاده کنيد. طراحي اين وب‌سايت بسيار کاربر پسند است و از همه مهمتر استفاده از قابليت‌هاي اين ‌وب‌سايت رايگان است. البته با خريد اکانت پولي مي‌توانيد اطلاعات ريل‌-تايم دريافت کنيد و نمودار، جدول و اينفوگرافيکي ساخته‌ شده را به رايگان به اشتراک بگذاريد.

Inbox
سرويس مديريت ايميل Inbox شايد خلاقانه‌ترين ساخته سال ۲۰۱۴ به حساب نيايد، اما قطعا يکي از بهترين سرويس‌هاي ساخت گوگل است. اگر يکي از کاربران جيميل هستيد و بتوانيد يک دعوتنامه از سرويس Inbox گوگل دريافت کنيد، اين ويرايش جديد از برنامه‌هاي مديريت ايميل به شما کمک مي‌کند انبوه ايميل‌هاي خود را بسيار ساده‌تر از هر سرويس ديگر مديريت و بررسي کنيد.

Nuzzel
سايت Nuzzel ايده‌ي بسيار ساده‌‌اي در ذهن دارد. در اين سايت شما به حساب‌هاي کاربري خود در دو شبکه اجتماعي مهم يعني توييتر و فيس‌بوک وارد مي‌شويد و پس از آن لينک‌هايي که توسط دوستان شما به اشتراک گذاشته شده يا پست‌هايي که کامنت‌هاي زيادي داشته يا زياد به اشتراک گذاشته شده، به شما ايميل مي‌شود.

Medium
وب‌سايت Medium بستري را فراهم کرده تا در آن افراد بتوانند در اينترنت متني را به رشته تحرير در بياورند. از روزنامه‌نگاران محبوب و افراد مشهور تا باراک اوباما، رئيس جمهور آمريکا گاهي اوقات در اين سايت يادداشت‌هايي را ثبت مي‌کنند.

Product Hunt
با اينکه ما هر روز در دنياي تکنولوژي غرق مي‌شويم تا از محصولات، تکنولوژي‌ها و ايده‌هاي جديد با خبر شويم اما اين دنياي جذاب آنقدر پهناور است که نمي‌توان از همه استارت‌آپ‌ها، اپليکيشن‌ها و ايده‌هاي جديد و جالب مطلع شد. سايت Product Hunt به خوبي اين کمبود را حس کرده تا محصولات محبوب را با توجه به بازخورد و امتياز کاربران در صدر ليست خود قرار دهد و شما به سادگي آن‌ها را مورد بررسي قرار دهيد.

F.lux
همه ما به خوبي مي‌دانيم که نمايشگر‌هاي لپ‌تاپ و سيستم‌هاي دسکتاپ مي‌توانند براي چشم‌ مضر باشند. اين موضوع به خصوص شب‌ها و براي کساني که تمام روز را با نمايشگر کامپيوتر درگير بوده‌اند بسيار بيشتر اهميت پيدا مي‌کند. برنامه کاربردي F.lux براي پيش‌گيري از آسيب به چشم‌هاي شما طرح ريزي و تبديل به يک ابزار بسيار ضروري شده است. اين نرم‌افزار در طول روز رنگ نمايشگر دستگاه شما را تعديل و با چشم‌هاي شما سازگار مي‌کند و به خصوص شب‌ هنگام و در نور کم باعث مي‌شود چشم‌ها اذيت نشوند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر