صفحه نخست >> دانلود تعداد نظرات: 0

ويديوي تبليغاتي زيباي سامسونگ به مناسبت سال نو ميلادي

کم کم صداي زنگوله هاي گوزن هاي کالکسه بابانوئل به گوش مي رسد و سال جديد ميلادي آغاز خواهد شد. بازه تعطيلات سال نو ميلادي موقعيت بسيار خوب براي تبليغات جديد شرکت ها است. تبليغاتي که بيشتر از متمرکز بودن بر محصول خاص يا ويژگي خاصي از محصولات شرکت، متمرکز بر برند است و قرار است در “قلب” شما جايي براي خود باز کند.

کد خبر: 282

ترنجي/ سامسونگ ويديو خود رابه مناسبت تعطيلات کريسمس منتشر کرده است و در آن دختر جواني در قالب يک انميشن يا همان پويانمايي خودمان در خواب آرزوهاي خود را براي اين عيد مي بيند. در ساخت اين تبليغات از 74 محصول متفاوت سامسونگ استفاده شده است. از گلکسي نوت 4 تا گلکسي تب اس در اندازه مختلف و البته ساعت هوشمند جديد سامسونگ، Gear S هم در اين ويديو نقش ايفا مي کنند. بياييد اين تبليغات را با هم ببينيم:

دانلود ويديو به حجم 7 مگابايت

اگر در اين ويديو بيشتر دقت کنيد حرف “Z” خيلي مورد توجه است. بله ممکن است به عنوان نام آوا براي خواب استفاده شده باشد اما شايد بتوان آن را به روياي کريسمس سامسونگ مبني بر به تحقق پيوستن سيستم عامل اختصاصي شان يعني “تايزن” و سري “Z” مبتني بر اين سيستم عامل باشد(!).

اگر از آن دسته افرادي هستيد که علاقه وافري به پشت صحنه داريد، براي شما خبر خوبي دارم و آن اين که مي توانيد در ويديو زير پشت صحنه ساخت اين تبليغات را ببينيد:

دانلود ويديو به حجم 11 مگابايت

نظر شما درباره اين تبليغات چيست؟ آيا روياي احتمالي سامسونگ به تحقق خواهد پيوست؟!

نظرات بینندگان

ارسال نظر