صفحه نخست >> دانلود تعداد نظرات: 0

Cooking Dash

دانلود کنید / بازي تهيه و سرو غذا در سريع ترين زمان ممکن/ Cooking Dash

بازي اندرويد Cooking Dash که در آن بايد در 6 حالت مختلف بازي به آشپزي و مديريت و سرو غذاهاي مختلف براي مشتريان خود بپردازيد. Cooking Dash تا به اين لحظه و تنها در مارکت رسمي اندرويد گوگل پلي بيش از 20 ميليون بار نصب شده است و آن را تبديل به يکي از جذاب ترين بازيهاي اندرويد کرده است, يک بازي شبيه ساز و مديريت رستوران که نيازمند سرعت عمل بالايي است و بسيار هم اعتيادآور, داستان بازي نيز بسيار ساده است و...

کد خبر: 1801

آخرين خبر/ بازي اندرويد Cooking Dash که در آن بايد در 6 حالت مختلف بازي به آشپزي و مديريت و سرو غذاهاي مختلف براي مشتريان خود بپردازيد. Cooking Dash تا به اين لحظه و تنها در مارکت رسمي اندرويد گوگل پلي بيش از 20 ميليون بار نصب شده است و آن را تبديل به يکي از جذاب ترين بازيهاي اندرويد کرده است, يک بازي شبيه ساز و مديريت رستوران که نيازمند سرعت عمل بالايي است و بسيار هم اعتيادآور, داستان بازي نيز بسيار ساده است و بيشتر کاربران با ديدن عکس بازي متوجه داستان بازي شده اند, شما بايد سفارشات مشتريان خود را جمع آوري کنيد و در سريع ترين زمان ممکن غذاها و سفارشات آنها را تکميل و به دستشان برسانيد, اگر کمي مشتري هاي خود را معطل نماييد آنها از شما ناراضي خواهند شد و کم کم مشتري هاي خود را از دست خواهيد داد, نمايشگر ميزان رضايت هر مشتري از رستوران شما قلب هاي بالاي سر آنها است.

پس انواع سفارشات را سريع تحويل گرفته و به گونه اي کار کنيد که هيچ مشتري معطل نماند, مراحل ابتدايي بازي کمي آسان است و تعداد مشتري ها هم کم و به مرور زمان مشتري ها زيبا مي شوند و حجم کاري شما بالاتر خواهد رفت و بايد سرعت عمل خود را بيشتر کنيد.همچنين مي توانيد برخي وسايل خود را ارتقا دهيد تا سرعت کار و تحويل برخي غذاها سريع تر انجام گيرد. در برخي مراحل نيز مشترياني از باشگاههاي بدنسازي و يوگا داريد که سر شما را حسابي شلوغ خواهند کرد. اگر اهل بازيهاي هيجان انگيز و فانتزي هستيد بازي Cooking Dash را از دست ندهيد.

نسخه اندرويد مورد نياز: 2.3.5 به بالا
منبع معرفي: يک موبايل
حجم بازي: 49 مگابايت

شما مي توانيد اين بازي هيجان انگيز را از سرور اختصاصي بازار اپ دريافت کنيد:

لينک دانلود مستقيم

 

نظرات بینندگان

ارسال نظر