صفحه نخست >> دانلود تعداد نظرات: 0

اپل در تلاش براي راه اندازي سرويس ApplePay در انگليس تا نيمه اول ۲۰۱۵

Apple Pay سرويس پرداخت اپل است که توسط دستگاه هاي جديد يعني آيفون ۶ و ۶ پلاس قابل استفاده است. در اين روش از تکنولوژي NFC محدود شده استفاده مي شود. اين سرويس در سال ۲۰۱۴ در کشور امريکا براي اولين بار راه اندازي شد و به موفقيت هاي چشمگيري نيز٬دست يافت. اما گويا مقصد بعدي اپل پي انگلستان است.کشوري ۵۰ ميليون نفري در غرب کره زمين!

کد خبر: 1726

ترنجي/ Apple Pay سرويس پرداخت اپل است که توسط دستگاه هاي جديد يعني آيفون ۶ و ۶ پلاس قابل استفاده است. در اين روش از تکنولوژي NFC محدود شده استفاده مي شود. اين سرويس در سال ۲۰۱۴ در کشور امريکا براي اولين بار راه اندازي شد و به موفقيت هاي چشمگيري نيز٬دست يافت. اما گويا مقصد بعدي اپل پي انگلستان است.کشوري ۵۰ ميليون نفري در غرب کره زمين!


گفته مي شود اين سرويس نهايت تا ۶ ماهه اول سال ۲۰۱۵ پا به اين کشور مي گذارد و از طرفي نيز بانک هاي بزرگ انگليس اين موضوع را به خوبي درک نمي کنند که به راحتي اطلاعات کاربرانشــان را در اختيار اپل قرار دهند اما از سود اين پروژه نيز نمي توانند بگذرند و به همين دليل در حال مذاکره با اپل هستند.

اپل در ابتداي ورود آيفون هاي جديد سرويس اپل پي را براي کشور آمريکا راه اندازي کرده بود و به گونه اي موفق شده بود که در ماه نوامبر تقريبا ۱ درصد پرداخت هاي کارتي امريکا با اپل پي بود که رقم قابل توجه اي به حساب مي آيد.

نظر شما چيست؟ آيا اپل پي به ايران قدم خواهد گذاشت؟ بخش نظرات انتظار شمارا مي کشد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر