صفحه نخست >> دانلود تعداد نظرات: 0

Meizu M1 note کپي چيني iPhone 5c + عکس

شرکت Meizu به تازگي فبلت جديد خود M1 note موسوم به Blue Charm Note را معرفي کرده است. اين فبلت ۵.۵ اينچي که با قيمت ۱۶۰ دلار ( نسخه ۱۶ گيگابايتي ) عرضه مي شود ويژگي ها و امکانات فراواني را با خود به همراه دارد.

کد خبر: 1676

لپ تاپ مديا/ شرکت Meizu به تازگي فبلت جديد خود M1 note موسوم به Blue Charm Note را معرفي کرده است. اين فبلت ۵.۵ اينچي که با قيمت ۱۶۰ دلار ( نسخه ۱۶ گيگابايتي ) عرضه مي شود ويژگي ها و امکانات فراواني را با خود به همراه دارد.
M1 note براي بازارهاي چين توليد شده است که در آن رقابت بسيار فشرده اي ميان توليد کنندگان تلفن همراه برقرار است و شرکت Xiaomi ديگر توليد کنندگان را مجبور به تغيير در استراتژي هاي خود کرده است.
حتي پيش از معرفي رسمي M1 note نيز برخي از کارشناسان از شباهت بسيار زياد آن به iPhone 5c سخن گفته بودند. با اين حال تصاويري که اخيراً از اين تلفن همراه در کنار محصول شرکت اپل منتشر شده است، بايستي گفت تلفن همراه M1 note حتي در کوچکترين جزئيات نيز به کپي کردن از نسخه پلاستيکي iPhone پرداخته است. با اين حال تفاوت هاي جزئي ميان اين دو محصول نيز قابل مشاهده است که به غير از اندازه صفحه نمايش که طبيعتاً بايستي متفاوت باشد، نسبت اندازه صفحه نمايش به ابعاد فيزيکي آن ها نيز متفاوت است.
جايگاه دوربين اصلي نيز در اين دو محصول متفاوت است و ورودي ۳.۵mm نيز در iPhone 5c در پايين و در M1 note در بالا قرار گرفته است. فبلت Meizu در رنگ هاي دقيقاً مشابه با تلفن همراه اپل عرضه خواهد شد: آبي، سبز، صورتي، سفيد و زرد.
با اين حال همانطور که پيش تر نيز اشاره شده بود بازار هدف اين محصول کشور چين است، اما اين تلفن همراه در نسخه بين المللي وب سايت شرکت Meizu معرفي شده است و مشخص نيست آيا در آينده شاهد عرضه بين المللي آن باشيم يا خير، براي فهم اين موضوع بايستي تا آينده صبر کنيم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر