صفحه نخست >> دانلود تعداد نظرات: 0

video / دموي نسخه جديد سيستم عامل اختصاصي تحت اندرويد اوپو، Color OS منتشر شد

اوپو جز اولين توليد کننده هاي دستگاهي با رزلشون QHD است. حتما دستگاه oppo find 7 را به ياد داريد، دستگاهي يک نسخه FHD با نام oppo find 7a ارايه شد. اگر به مشخصات اين دستگاه ها نگاه کنيد، سيستم عامل آنها نسخه بسيار شخصي سازي شده توسط اوپو است که به آن Color OS مي گويد.

کد خبر: 1573

ترنجي/ اوپو جز اولين توليد کننده هاي دستگاهي با رزلشون QHD است. حتما دستگاه oppo find 7 را به ياد داريد، دستگاهي يک نسخه FHD با نام oppo find 7a ارايه شد. اگر به مشخصات اين دستگاه ها نگاه کنيد، سيستم عامل آنها نسخه بسيار شخصي سازي شده توسط اوپو است که به آن Color OS مي گويد.

در حقيقت Color OS يک سيستم عامل نيست بلکه يک رابط کاربري است که اوپو کمي تفاوت آن را بزرگنمايي کرده و جسارت به کار بردن نام سيستم عامل را به خرج داده است. حالا اين شرکت در تيزري مشخصات جديد نسخه دوم اين رابط کاربري را معرفي مي کند. اجازه بدهيد اين ويديو را با هم ببينيم:

تماشا کنيد

بيشتر اين قابليت ها را قبلا در ديگر رابط کاربري ها ديده بوديم اما قسمتي که نظر ما را به خود جلب کرد، بخش تنظيمات دستي موجود براي عکس برداري دستي است. خوب آن که از قابليت تنظيم سرعت شاتر براي دوربين بهره مي برد که براي دنياي اندرويد اولين بار است که چينن اتفاقي رخ مي دهد. قابليت ذخيره تصوير با فرمت خام يا همان RAW هم موجود است. حتما مي دانيد که اين قابليت ها در اندرويد 5 در دسترس توسعه دهنده ها قرار گرفته است. بعيد نيست که نسخه 2 اين سيستم عامل يا همان پوسته Color OS بر مبناي اندرويد 5 باشد.

نظر شما چيست؟ کدام قابليت چشمگير بود؟

نظرات بینندگان

ارسال نظر