صفحه نخست >> دانلود تعداد نظرات: 0

گوشي Xiaomi Arch رقيبي براي گلکسي نوت اج با دو لبه خميده

اخيرا تصويري منتسب به کمپاني چيني شيائومي که رقيب جدي براي سامسونگ به حساب مي‌آيد، منتشر شده که در آن محصولي مشابه گلکسي نوت اج با خميدگي صفحه نمايش، ولي اين بار از هر دو سمت، با عنوان Xiaomi Arch نمايش داده مي‌شود.

کد خبر: 1547

گجت نيوز/ در حالي که پتنت‌هاي “گلکسي نوت اج” پيش از عرضه لو رفته بود، با اين وجود، هنگام معرفي در کنار “گلکسي نوت ۴″، اين گوشي جديد سامسونگ با استقبال خوبي از سوي رسانه‌ها و کاربران رو به رو شد. اخيرا تصويري منتسب به کمپاني چيني شيائومي که رقيب جدي براي سامسونگ به حساب مي‌آيد، منتشر شده که در آن محصولي مشابه گلکسي نوت اج با خميدگي صفحه نمايش، ولي اين بار از هر دو سمت، با عنوان Xiaomi Arch نمايش داده مي‌شود.

با استناد به اطلاعات موجود در تصوير مذکور، قسمت‌هاي خميده اين گوشي هوشمند براي نمايش اعلان‌ها، کنترل‌ها و همچنين اعلام نتايج مسابقات ورزشي و و بازار بورس
استفاده مي‌شود.همچنين در تصوير منتشر شده به اين موضوع اشاره شده که شيائومي آرک، اولين گوشي هوشمند دنيا با صفحه‌نمايش خميده در هر دو طرف است.

 

اگر اين گوشي براي شما بسيار جذاب بوده و قصد خريد آن را داريد، بهتر است بدانيد که شيائومي آرک در حال حاضر تنها يک طرح مفهومي است و هنوز هيچ نوع اطلاعات رسمي از جانب کمپاني سازنده منتشر نگرديده. اما با نگاهي به گذشته، متوجه خواهيم شد که احتمال عرضه اين محصول در آينده وجود خواهد داشت؛ زيرا شرکت مذکور سابقه زيادي در زمينه الگو برداري از محصولات ديگر شرکت‌ها دارد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر