صفحه نخست >> دانلود تعداد نظرات: 0

عکس هاي گوشي Meizu M1 Note، برادر ناتني iPhone 5c

ابتداي ماه جاري ميلادي، کمپاني چيني Meizu از گوشي خود يعني M1 Note پرده برداشت. اين گوشي ارزان قيمت 150 دلاري امکانات بسيار خوبي در اختيار کاربران قرار مي دهد و در عين حال با ديدن آن قطعا به ياد آيفون 5c خواهيد.

کد خبر: 1387

جي اس ام/ ابتداي ماه جاري ميلادي، کمپاني چيني Meizu از گوشي خود يعني M1 Note پرده برداشت. اين گوشي ارزان قيمت 150 دلاري امکانات بسيار خوبي در اختيار کاربران قرار مي دهد و در عين حال با ديدن آن قطعا به ياد آيفون 5c خواهيد.

اين گوشي 150 دلاري صرفا براي استفاده در داخل چين ساخته شده و در اصل رقيب گوشي هاي کمپاني شيائومي محسوب مي گردد. کمپاني چيني Meizu آخرين محصول خود را با تقليد صد در صدي نسبت به آيفون 5c روانه بازار کرده است. در عکس هاي زير مشاهده مي کنيد که Meizu تا کوچک ترين جزئيات را از آيفون 5c کپي برداري کرده تا عملا اين گوشي برادر ناتني آيفون 5c لقب بگيرد. محصولي شکست خورده که حالا اين کمپاني چيني از آن تقليد تمام عياري کرده است. تنها تفاوت ظاهري عمده اين دو گوشي محل قرارگيري دوربين پشتي و جک هدفون است که در Meizu بالا و در آيفون پايين قرار دارد. Meizu دقيقا در رنگ هايي که iPhone 5c پيش از اين معرفي شده بود، عرضه خواهد شد. عکس هايي از اين گوشي را مشاهده مي کنيد.

نظر شما درباره اين گوشي چيست؟

نظرات بینندگان

ارسال نظر