صفحه نخست >> دانلود تعداد نظرات: 0

VAIO رقيب سوني در بازار اسمارت فون

کمپاني وايو کورپوريشن که چند ماهي است از سوني جدا شده، حالا خبر داده که اسمارت فون هاي ميان‌رده به بازار مي‌فرستد.

کد خبر: 1372

ديجي کالا/ کمپاني وايو کورپوريشن که چند ماهي است از سوني جدا شده، حالا خبر داده که اسمارت فون هاي ميان‌رده به بازار مي‌فرستد.

وايو کورپوريشن، برند مشهور و زيرمجموعه بزرگ سوني که پيش‌تر توليد بخش لپ‌تاپ اين کمپاني را بر عهده داشت، حالا اعلام کرده که به بازار گوشي‌هاي هوشمند وارد مي‌شود.

کمپاني سوني در فوريه سال جاري و به دنبال فروش پايين بخش لپ‌تاپ، وايو را به Japan Industrial Partners فروخت تا تمرکز هر چه بيشتري بر روي بخش اسمارت فون و تبلت داشته باشد.

اين کمپاني حالا اعلام کرده که به زودي اسمارت فوني ميان‌رده به بازار معرفي مي‌کند. گفته شده که اين اسمارت فون 5 اينچي است و به سيستم عامل اندرويد مجهز خواهد بود. اين اسمارت فون قرار است از طريق اپراتور Japan Communications که سرويس‌هاي ارزان قيمت در ژاپن ارائه مي‌کند، به بازار عرضه شود. طبق برنامه اين گوشي در ماه ژانويه رونمايي مي‌شود.

يکي از مسئولين سوني به Japan Times گفته که ارائه اسمارت فون هاي ميان‌رده تأثيري بر اکسپرياهاي بالارده سوني نخواهد داشت، با اين حال يکي از افراد آشنا به بازار ژاپن اعتقاد دارد که ورود وايو به بازار اسمارت فون مي‌تواند بر سوني تأثيرگذار باشد. سوني ماه‌هاست که با مشکل ضرردهي در بخش اسمارت فون هاي خود روبروست.

وايو حدود سه ماه پيش با معرفي يک تبلت 12.3 اينچي از حضورش در دنياي تبلت نيز خبر داده بود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر