صفحه نخست >> دانلود تعداد نظرات: 0

د انلود رایگان

لانچر قدرتمند اندرويد/ TSF Shell 3D Launcher 3.1 Patched

پس از معرفي لانچرهاي متعددي براي اندرويد و بررسي ويژگي هاي هر کدام از آن ها امروز قصد معرفي لانچري شگفت انگيز با نام TSF Shell را داريم که به صورت سه بعدي مي باشد و از محبوب ترين لانچرها محسوب مي شود . اين لانچر بي نظير با تمام لانچرهايي که تاکنون معرفي کرديم تفاوت اساسي دارد و آن را به افرادي که از ظاهر تکراري و خسته کننده ي اسمارت فون خود خسته شده اند ، پيشنهاد مي کنيم.

کد خبر: 1337 

 
 
 
 
 
آخرين خبر/ پس از معرفي لانچرهاي متعددي براي اندرويد و بررسي ويژگي هاي هر کدام از آن ها امروز قصد معرفي لانچري شگفت انگيز با نام TSF Shell را داريم که به صورت سه بعدي مي باشد و از محبوب ترين لانچرها محسوب مي شود . اين لانچر بي نظير با تمام لانچرهايي که تاکنون معرفي کرديم تفاوت اساسي دارد و آن را به افرادي که از ظاهر تکراري و خسته کننده ي اسمارت فون خود خسته شده اند ، پيشنهاد مي کنيم.

لانچر فوق امکانات شخصي سازي فراوان و گسترده اي را در اختيار شما قرار مي دهد و گرافيک منحصر به فرد و عالي آن قطعا شما را مجذوب خود خواهد کرد . تا به امروز بيش از صدها پوسته براي اين لانچر ارائه شده است که با داشتن ان ها هرروز را مي توانيد با اينترفيسي شگفت انگيز و بي نظير شروع کنيد !

از ويژگي هاي لانچر TSF Shell مي توان به مواردي همچون شخصي سازي صفحات هوم اسکرين ، قرار دادن ويجت هاي متعدد در صفحه ي اصلي براي دسترسي سريع به برنامه ها و قرار دادن يادداشت و متن هاي دلخواه برروي صفحه ي اصلي اشاره کرد. يکي از افکت هاي جالب به کار برده شده در اين لانچر جلوه هاي آتشين مي باشد که مثلا ويجت شما آتش مي گيرد و شما براي خاموش کردن آن مجبور به تکان دادن ويجت مي شويد .

TSF Shell از گران قيمت ترين لانچرهاي موجود در مارکت اندرويد مي باشد و هم اکنون با قيمت ۱۱.۹۰ دلار به فروش مي رسد !! ما جديدترين نسخه ي ان را براي شما قرار داده ايم که مي توانيد با لينک مستقيم و به صورت رايگان آن را از فارسرويد براي اسمارت فون خود دانلود کنيد و با ظاهر خسته کننده و تکراري اسمارت فون خود خداحافظي کنيـد !

نسخه اندرويد مورد نياز: 2.3.5 به بالا
منبع معرفي: فارسرويد
حجم برنامه: 10 مگابايت

شما مي توانيد اين لانچر اندرويدي را از سرور اختصاصي بازار اپ دريافت کنيد:

لينک دانلود مستقيم

نظرات بینندگان

ارسال نظر