صفحه نخست >> دانلود تعداد نظرات: 0

تنها با يک کليک مشکلات ويندوز را بررسي کنيد + دانلود

Webroot System Analyzer برنامه اي قدرتمند و کم حجم در زمينه شناسايي مشکلات ويندوز رايانه است، با نصب برنامه معرفي شده در عرض چند دقيقه ايرادات ويندوز را کشف خواهيد کرد.

کد خبر: 1229

باشگاه خبرنگاران/ Webroot System Analyzer برنامه اي قدرتمند و کم حجم در زمينه شناسايي مشکلات ويندوز رايانه است، با نصب برنامه معرفي شده در عرض چند دقيقه ايرادات ويندوز را کشف خواهيد کرد.
به گزارش دريچه فناوري اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ همانگونه که مي دانيد گاهي اوقات به دلايل مختلف سرعت و کارايي ويندوز کاهش پيدا مي کند، بيشتر ما وقتي با اين حالت رو به رو مي شويم، اولين گزينه براي بازگرداني رايانه به حالت اوليه را تعويض ويندوز مي دانيم، اما نيازي به نصب ويندوز جديد و صرف زمان طولاني نيست، بلکه شما مي توانيد با نصب برنامه Webroot System Analyzer و بررسي تمامي مشکلات ويندوز و ترميم آن ها ويندوز را مانند روز اولش کنيد. عملکزد برنامه فوفق العاده مناسب بوده و در زماني کوتاه ليستي از مشکلات و ايرادهاي ويندوز ارائه مي دهد، در ضمن برنامه به صورت قابل حمل بوده و نيازي به نصب آن نيست، اين ويژگي سبب مي شود فضاي رم رايانه شما اشغال نشود.


لينک دانلود
رمز عبور: www.yjc.ir

 

 

نظرات بینندگان

ارسال نظر