صفحه نخست >> دانلود تعداد نظرات: 0

گلکسي اس 6 در دو نسخه‌ي متفاوت روانه‌ي بازار مي‌شود

انتظار مي‌رود سامسونگ نسل جديد گوشي‌هوشمند خود را در ابتداي سال ۲۰۱۵ ميلادي معرفي کند. براساس شنيده‌ها، يکي از مهم‌ترين مواردي که سامسونگ در گلکسي S6 توجه ويژه‌اي به آن داشته، طراحي اين گوشي‌هوشمند است. شايعات جديد حکايت از اين دارد که گلکسي S6 تنها پرچمدار جديد اين کمپاني نخواهد بود.

کد خبر: 1212

زوميت/ انتظار مي‌رود سامسونگ نسل جديد گوشي‌هوشمند خود را در ابتداي سال ۲۰۱۵ ميلادي معرفي کند. براساس شنيده‌ها، يکي از مهم‌ترين مواردي که سامسونگ در گلکسي S6 توجه ويژه‌اي به آن داشته، طراحي اين گوشي‌هوشمند است. شايعات جديد حکايت از اين دارد که گلکسي S6 تنها پرچمدار جديد اين کمپاني نخواهد بود.

با توجه به ظهور رقباي قدرتمند چيني در حوزه‌ي توليد گوشي‌هاي‌هوشمند، سامسونگ که خود را در خطر ديده، نگرش جديدي در توليد محصولات پرچمدار بکار گرفت. علاوه بر گمانه‌ها در اين مورد، انتشار تصاوير منتسب به نسل جديد پرچمدار سامسونگ نيز اين موضوع را تصديق مي‌کند. پيش از اين تصويري منتسب به گلکسي S6 منتشر شد که نشان از استفاده از بدنه‌ي آلومينيومي در آن داشت. حال تصاوير ديگري منتسب به اين محصول فاش شده که نشان از پنل پلاستيکي رنگارنگ در کنار بدنه‌ي آلومينيومي اين گوشي‌هوشمند دارد. استفاده ار پنل زرد رنگ را مي‌توان به اين معني تعبير کرد که سامسونگ مايل است تا گوشي هوشمند خود را در رنگ‌بندي مختلف عرضه کند.

براساس اطلاعات غيررسمي، سامسونگ در گلکسي S6 از يک صفحه‌ي نمايش ۵.۲ يا ۵.۵ اينچي بهره خواهد برد. براساس اطلاعات فني منتسب به SM-G430، اين گوشي‌هوشمند از صفحه‌ي نمايش ۵.۵ اينچي بهره مي‌برد. همچنين از ديگر مشخصات فني منتسب به اين گوشي‌هوشمند مي‌توان به تراشه‌ي اسنپ‌دراگون ۸۰۱ و رزولوشن فول اچ‌دي اشاره کرد. البته مشخصات فني که به آن اشاره کرديم، در بازه‌ي زماني معرفي گلکسي S6 در برابر رقباي جديد حرفي براي گفتن نخواهد داشت. با توجه به اين موضوع، برخي گمانه‌ها حکايت از اين دارند که سامسونگ در کنار گلکسي S6، گوشي‌‌هوشمند ديگري را همچون گلکسي نوت اج در کنار گلکسي نوت ۴ معرفي خواهد کرد. براساس شنيده‌ها، اين گوشي‌هوشمند از يک صفحه‌ي نمايش ۵.۳ اينچي از نوع AmOLED با رزولوشن ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰، تراشه‌ي اسنپ‌دراگون ۸۱۰، چهار گيگابايت حافظه‌ي رم و اسکنر iris بهره مي‌برد.

البته نمي‌توان در اين خصوص به قطعيت سخن گفت. براي اطمينان از اين موضوع بايد در انتظار انتشار اطلاعات معتبر باشيم. نظر شما در اين خصوص چيست؟
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر