صفحه نخست >> دانلود تعداد نظرات: 0

گوشي ال‌جي G3 آتش گرفت و رختخواب صاحبش را سوزاند!+ عکس

پس از آتش سوزي اکثر پرچم‌داران برندهاي معتبر و البته محبوب بازار، اين ال‌جي بود که جان سالمي از اين داستان به در برده بود؛ اما بالاخره عزا به کوچه اين کمپاني کره‌اي نيز رسيد. يک دستگاه گوشي ال‌جي G3 هنگامي که در حال شارژ بود، آتش گرفت.

کد خبر: 1208

آي تي رسان/ پس از آتش سوزي اکثر پرچم‌داران برندهاي معتبر و البته محبوب بازار، اين ال‌جي بود که جان سالمي از اين داستان به در برده بود؛ اما بالاخره عزا به کوچه اين کمپاني کره‌اي نيز رسيد. يک دستگاه گوشي ال‌جي G3 هنگامي که در حال شارژ بود، آتش گرفت.

زماني که ما اين چنين داستان‌هايي را مي‌شنويم و يا عکس‌هاي آن را مي‌بينيم، اولين چيزي که به ذهنمان مي‌آيد چيست؟ اينکه احتمالا صاحب اين محصول از شارژر و يا باتري غير معتبر و يا اصطلاحا غير اورجينال استفاده کرده است؛ اما در اين مورد اين افکار اصلا درست نيست؛ چون کاربر نگون بخت اين دستگاه، هم از شارژر مخصوص گوشي استفاده کرده و هم باتري آن را تعويض نکرده است! دستگاه مورد نظر نيز در نه در آب افتاده و نه ضربه خورده است، تنها در شارژ بوده و بر روي رختخواب صاحبش قرار داشته است.

اين G3 به قدري آتش مي‌گيرد که رختخواب صاحبش را دچار آتش سوزي کرده و در نتيجه اين فرد مجبور مي‌شود تا رختخواب را از پنجره به بيرون پرتاب کند. صاحب اين گوشي مي‌گويد گوشي را برداشته و حدود يک دقيقه با آن کار کرده است که ناگهان اين آتش سوزي شروع مي‌شود. وي مي‌گويد هيچ چيز غير عادي در اين گوشي وجود نداشت و جتي به طور غير عادي داغ نيز نشده بود!

عکس‌هايي که اين فرد منتشر کرده است نشان مي‌دهد که اين آتش سوزي ناگهاني چه بلايي بر سر باتري گوشي و البته رختخواب او آورده است. اين دستگاه همانند تکه زغالي رختخواب را سوزانده است و بدنه خود را نيز به طور کامل آب کرده است.

اگر صاحب اين گوشي راست گفته باشد و از محصولات بي‌کفيت براي شارژ اين گوشي استفاده نکرده باشد، باور اين داستان کمي سخت خواهد بود؛ چون تجربه ثابت کرده که تاکنون اکثر آتش سوزي‌هايي که در اسمارت فون‌ها رخ داده است يک عامل خارجي داشته است.

به طور مثال در سال 2012 يک دستگاه سامسونگ گلکسي S3 آتش گرفت. بعدها مشخص شد که اين گوشي توسط دوست صاحب آن به درون چاه توالت افتاده و اين فرد براي خشک کردن گوشي، آن را درون دستگاه مايکروفر قرار داده است!

يک سال بعد نيز مجددا يک دستگاه گلکسي S3 در جيب يک پسر 18 ساله منفجر و باعث سوختگي شديد براي صاحب آن شد؛ اما بعدا مشخص شد که عامل اصلي اين انفجار استفاده از يک باتري غير اصلي و نامناسب بوده است.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر