صفحه نخست >> دانلود تعداد نظرات: 0

عرضه تبلت ۱۲.۹ اينچي از سوي سوني

شرکت سوني نيز همانند شرکت اپل قصد دارد در نيمه نخست سال ۲۰۱۵ تبلتي با اندازه بزرگ را توليد و عرضه کند. يکي از شرکاي زنجيره تأمين سوني ضمن تأييد خبرهاي فوق اعلام کرده است، توليد انبوه اين تبلت از مدتي پيش آغاز شده است.

کد خبر: 1202

لپ تاپ مديا/ شرکت سوني نيز همانند شرکت اپل قصد دارد در نيمه نخست سال ۲۰۱۵ تبلتي با اندازه بزرگ را توليد و عرضه کند. يکي از شرکاي زنجيره تأمين سوني ضمن تأييد خبرهاي فوق اعلام کرده است، توليد انبوه اين تبلت از مدتي پيش آغاز شده است.
با توجه به سخت افزار قدرتمند به کار گرفته شده در اين تبلت و اندازه بزرگ صفحه نمايش آن انتظار مي رود اين محصول با قيمتي بيش از ۱۰۰۰ دلار عرضه شود و از اين رو در رده محصولات گران قيمت دسته بندي مي شود.
با توجه به خروج شرکت سوني از بازار لپ تاپ ها، حال تمرکز اصلي اين شرکت بر روي توليد تبلت هاي قدرتمند است. انتظار مي رود اين تبلت همانند محصولات شرکت مايکروسافت و اپل از فناوري شرکت Pegatron استفاده کند، با اين حال شرکت Pegatron در اين راستا تا کنون پاسخ رسمي ارائه نکرده است.

اين تبلت از صفحه نمايش ۱۲.۹ اينچي با وضوح ۳۸۴۰×۲۴۰۰ پيکسل بهره مي برد که اندکي بيش از کيفيت استاندارد ۴K است. سوني در اين تبلت از چيپ ست کوالکام استفاده خواهد کرد اما هنوز مشخص نيست کدام يک از محصولات اسنپ دراگون در آن به کار خواهد رفت. دوربين اصلي ۸ مگاپيکسلي به همراه ضخامت ۸.۶ ميلمتري ديگر ويژگي هاي قابل ذکر اين تبلت به شمار مي روند.
با توجه به روند رو به رشد تقاضا براي تبلت ها، انتظار مي رود اين محصولات بتوانند به عنوان جايگزيني قدرتمند براي لپ تاپ ها مطرح شوند و ورود تبلت هايي با اندازه صفحه نمايش بزرگ تر از سوي شرکت هاي بزرگي همچون اپل و سوني مؤيد اين نکته است. بنابراين سال ۲۰۱۵ را بايستي سال ورود تبلت هايي با سايز هاي بزرگ تر از ۱۲ اينچ بدانيم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر