صفحه نخست >> دانلود تعداد نظرات: 0

فیلم/ اجراي اندرويد ۵.۰.۱ روي گلکسي نوت ۴ و گلکسي نوت اج سامسونگ

سامسونگ گلکسي نوت ۴ و گلکسي نوت اج هر دو در نهايت به اندرويد ۵.۰.۱ آپديت شدند. اگر شما کنجکاو هستيد که ببينيد هر دو گوشي به همراه ويژگي هاي جديد و طراحي متريال چطور به نظر مي رسند ، مي توانيد دو ويدئو موجود در اين پست را مشاهده کنيد.

کد خبر: 1131

گجت نيوز/ اين ويدئو ها يک سري ويژگي هاي جديد را که در اين آپديت اضافه شدند ،نشان مي دهند. براي مثال ، در اندرويد ۵.۰.۱ نوت ۴ و اج ، با زدن آيکون دايره اي شکل در گوشه بالا ، جعبه اي نمايش داده مي شود که ميزان حجم استفاده شده از حافظه توسط چيز هايي مانند عکس ها ،آهنگ ها ، صدا ها و اسناد را نشان مي دهد . و “اشتراک با مخاطبان ” يک گزينه ي جديدي است که به شما اجازه مي دهد تا پيامک هاي بلند بفرستيد ، يک عکس با کيفيت اصلي را به اشتراک بگذاريد و وضعيت رسيدن پيامک تان را چک کنيد . اين آپديت همچنين قابليت فيلم برداري در حالت سريع و آهسته را نيز به شما مي دهد و بعضي از باگ ها را نيز رفع کرده است.
اگر نمي توانيد صبر کنيد که اين آپديت براي گلکسي نوت شما نيز منتشر شود ،فعلا ميتوانيد به ويديو هاي زير بسنده کنيد ، البته گمان مي شود که اين آپديت تا ماه آينده به دست کاربران برسد.

Galaxy Note Edge

Samsung Galaxy Note 4
 

 

نظرات بینندگان

ارسال نظر