صفحه نخست >> دانلود تعداد نظرات: 0

video / بازسازي عمارت ۷۰ ميليون دلاري خالق Minecraft توسط يکي از بازيکنان

درست بعد از زماني که خبر رسيد خالق بازي ماينکرفت يک عمارت ۷۰ ميليون دلاري در لس‌آنجلس خريده است، طولي نکشيد که يکي از بازيکنان کمتر از ۲۴ ساعت آن را داخل محيط اين بازي شبيه‌سازي کرد. اين بازيکن با آپلود يک ويديو در يوتيوب تجسم ديجيتالي خود را با ويديوي منتشر شده از اين خانه مقايسه کرده است.

کد خبر: 1062

بروز نت/ درست بعد از زماني که خبر رسيد خالق بازي ماينکرفت يک عمارت ۷۰ ميليون دلاري در لس‌آنجلس خريده است، طولي نکشيد که يکي از بازيکنان کمتر از ۲۴ ساعت آن را داخل محيط اين بازي شبيه‌سازي کرد. اين بازيکن با آپلود يک ويديو در يوتيوب تجسم ديجيتالي خود را با ويديوي منتشر شده از اين خانه مقايسه کرده است.

به نظر مي رسد که اين بازيکن توانسته به صورت نسبتاً دقيق اين عمارت لوکس در بورلي‌هيلز را شبيه‌سازي کند. سازنده‌ي بازي ماينکرفت ممکن است هم‌اکنون در حال لذت بردن در اين عمارت لوکس باشد اما بازيکنان اين بازي هم به زودي خواهند توانست داخل نسخه‌ي پيکسلي آن را تماشا کنند.

سازنده‌ي اين ويديو گفته که به زودي اين پروژه را براي دانلود در سايت planetminecraft قرار خواهد داد پس اگر مي‌خواهيد داخل اين خانه‌ي گران قيمت را ببينيد بهتر است که حواستان به صفحه‌ي دانلود آن باشد. در ادامه شما را به تماشاي ويديوي ساخته شده توسط اين بازيکن دعوت مي‌کنيم.


لينک دانلود ويديو
 
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر