صفحه نخست >> دانلود برنامه تعداد نظرات: 0

دانلود / نسخه جديد کتاب‌خوان رايگان اندرويدي/ FBReader

نرم‌افزار اندرويدي FBReader يک ابزار رايگان براي خواندن کتاب‌هاي الکترونيکي در قالب‌هاي PDF، ePub، Kindle، fb2، DjVu، RTF، doc، html و plain text مي‌باشد.

کد خبر: 4657

آخرين خبر/ نرم‌افزار اندرويدي FBReader يک ابزار رايگان براي خواندن کتاب‌هاي الکترونيکي در قالب‌هاي PDF، ePub، Kindle، fb2، DjVu، RTF، doc، html و plain text مي‌باشد.
اين برنامه مي‌تواند با کتابخانه‌ي شما هماهنگ شود و يا اين که از طريق سرويس ابري FBReader book داده‌هاي شما را روي اينترنت ذخيره کند. اين سرويس در حالت پيش‌فرض غير فعال است و شما مي‌توانيد از مسير preferences آن را فعال کنيد.
مهم‌ترين مشخصه‌ي نرم‌افزار FBReader اين است که بسيار سريع عمل مي‌کند و تا حد قابل توجهي امکان شخصي‌سازي دارد. شما مي‌توانيد براي خوانده شدن بهتر متون، از فونت‌هاي خارجي نيز براي برنامه بهره بگيريد.
در اين برنامه امکان تغيير ميزان نور صفحه نمايش امکان‌پذير شده است که اين کار از طريق حرکت دادن انگشت به سمت بالا و پايين از بخش سمت چپ صفحه نمايش صورت مي‌گيرد؛ ضمن اين که مي‌توان از شماي کلي براي مطالعه در روز و شب نيز بهره گرفت.
براي کاربراني که کتاب‌هاي الکترونيک زيادي از اينترنت دريافت مي‌کنند، اين برنامه يک مروگر داخلي نيز در نظر گرفته است. با اين حال ذکر اين نکته ضروري است که شما مي‌بايستي کتاب‌هاي الکترونيکي خود را در مسير sdcard/Books قرار بدهيد تا توسط اين برنامه قابل خواندن باشند.
اين برنامه داراي لغت‌نامه‌ي داخلي نيز هست که شامل ColorDict، Fora Dictionary، FreeDictionary.org و LEO dictionary مي‌شود.

نسخه اندرويد مورد نياز: 2.3 به بالا
منبع معرفي: پايگاه موبايل رضوي
حجم برنامه: 7 مگابايت

شما مي توانيد اين برنامه را از سرور اختصاصي بازار اپ دريافت کنيد:

لينک دانلود مستقيم

نظرات بینندگان

ارسال نظر