صفحه نخست >> دانلود برنامه تعداد نظرات: 0

دانلود / راهکارهايي براي موفقيت در کسب و کار/ Mind Tools

اپليکيشن MindTools توسط وب‌سايت MindTools.com براي گجت‌هاي اندرويدي و iOS‌ توسعه يافته است. اين وب‌سايت از سال ۱۹۹۶ راه‌اندازي شده و هدف از آن ارائه‌ي راهکار‌ها و روش‌هايي براي موفقيت در کسب و کار است. اپليکيشن Mindtools ظاهري نسبتا قديمي دارد که در هر دو نسخه‌ي اندرويد و iOS‌ مي‌توان به اين نکته پي برد.

کد خبر: 4367

آخرين خبر/ امروزه يکي از ملزومات موفقيت در کسب و کار، برخورداري از دانش مورد نياز براي مقابله با چالش‌هاي پيش‌رو و يافتن راه‌هاي بهتري براي عرضه‌ي خدمات است.

امروزه رقابت شديدي بين کمپاني‌هاي مختلف در حوزه‌هاي مختلف کسب و کار وجود دارد. اين روز‌ها تنها توليد محصول خوب يا ارائه‌ي يک خدمت مناسب نمي‌تواند ضامن موفقيت کمپاني باشد، بلکه فاکتورهاي مختلفي در موفقيت کمپاني‌هاي کوچک و بزرگ دخيل است. علاوه بر تامين پيش‌نيازهاي مورد اشاره براي دست يافتن به موفقيت، در فرآيند يک کار تيمي نيز مشکلاتي پيش مي‌آيد که مقابله با آن‌ها نيازمند بهره‌گيري از دانش روز است. شايد براي شما نيز پيش آمده زماني که نظرتان در مورد مساله‌ي خاصي پرسيده مي‌شود، حرفي براي گفتن نداريد. يا براي انجام يک پروژه در زمان خاص به مشکل برخورده‌ايد. اپليکيشن MindTools راهکارهاي متعددي را براي مقابله با مشکلات موجود پيشنهاد داده و در کنار آن براي بهبود برخي موارد نيز پيشنهاداتي را ارائه مي‌دهد.

اپليکيشن MindTools توسط وب‌سايت MindTools.com براي گجت‌هاي اندرويدي و iOS‌ توسعه يافته است. اين وب‌سايت از سال ۱۹۹۶ راه‌اندازي شده و هدف از آن ارائه‌ي راهکار‌ها و روش‌هايي براي موفقيت در کسب و کار است. اپليکيشن Mindtools ظاهري نسبتا قديمي دارد که در هر دو نسخه‌ي اندرويد و iOS‌ مي‌توان به اين نکته پي برد. با اجراي اين اپليکيشن منوي مربوط به موضوعات مختلف نمايش داده مي‌شود که با کليک روي هر يک مي‌توان زير منوها را در پنجره‌ي جديدي ديد. اين اپليکيشن راهکارهاي بسيار جالب توجهي را ارائه مي‌دهد که به واقع در برخي موارد بسيار جالب توجه بوده و نکات جديدي را مي‌آموزد.

در صورت استفاده از اين اپليکيشن نظر خود را با ما و دوستان خود به اشتراک بگذاريد؟

نسخه اندرويد مورد نياز: 2.2 به بالا
منبع معرفي: زوميت
حجم برنامه: 16 مگابايت

شما مي توانيد اين برنامه را از سرور اختصاصي بازار اپ دريافت کنيد:

لينک دانلود

نظرات بینندگان

ارسال نظر