صفحه نخست >> دانلود برنامه تعداد نظرات: 0

دانلود/ اسکن حرفه اي متن با موبایل

اسکن حرفه اي متن با دستگاه اندرويدي (نسخه کامل)/ CamScanner -Phone PDF Creator FULL /

کد خبر: 3761

آخرين خبر/ CamScanner -Phone PDF Creator FULL 3.7.0.20150105 نرم افزار اسکن تصاوير و متون است و دقيقا همانند يک اسکنر براي شما عمل خواهد کرد. کاري از کمپاني IntSig Information که بيش از 60 ميليون نصب داشته است و نسخه هاي متعددي از آن در سايت يک موبايل قرار گرفته است و حال نسخه پريميوم به همراه آنلاکر مخصوص که مي توانيد بدون پرداخت هيچ هزينه اي از تمام امکاناتش استفاده کنيد و لذت ببريد. از ديدگاه ما اين برنامه بهترين ابزار اسکن در اندرويد بوده که مي توانيد از امکانات متعدد اش استفاده کنيد و نياز هاي خود را رفع کنيد. توسط اين برنامه شما خواهيد توانست از اسناد و مدارک خود اسکن گرفته و آن را بصورت فايل پي دي اف يا يک عکس با فرمت JPEG ذخيره کنيد, قابليت ويرايش نيز در اين نسخه گنجانده شده است.

به نقل از سازنده: اولين نرم افزار اسکنر اندرويد با قابليت اشتراک گذاري که در بيش از 200 کشور بر روي بيش از 60 ميليون دستگاه نصب شده است و روزانه 50 هزار کاربر جديد به اين تعداد اضافه مي شود و جزو 50 نرم افزار اول در سال گذشته و با تيم برنامه نويسي قوي که در مارکت گوگل به عنوان Top Developer ( توسعه دهنده برتر) معرفي شده است.

تغييرات نسخه جديد:

- رفع مشکلات سينک در اندرويد 5.0 بصورت کامل
- رفع مشکلات ذخيره سازي فايل هاي ايجاد شده در اندرويد 5.0

ويژگي ها:

- جستجو سريع
- ويرايش اسناد اسکن شده
- فکس موارد ذخيره شده
- پشتيباني از تلفن و تبلت بصورت کاملا بهينه
- بهينه سازي براي بالابردن کيفيت اسناد اسکن شده
- اشتراک گذاري فايل هاي JPEG و PDF
- تشخيص خودکار لبه ها

توضيحات نصب: فايل را دانلود کنيد و سپس از حالت فشرده خارج کنيد و ابتدا برنامه و سپس فايل Unlocker را نصب نماييد و حال از نسخه پولي بصورت رايگان لذت ببريد.

نسخه اندرويد مورد نياز: 2.3 به بالا
منبع معرفي: يک موبايل
حجم برنامه: 18 مگابايت

شما مي توانيد اين برنامه به همراه فايل Unlocker آن را از سرور اختصاصي بازار اپ دريافت کنيد

لينک دانلود مستقيم برنامه

لينک دانلود Unlocker
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر