صفحه نخست >> دانلود برنامه تعداد نظرات: 0

بازي اندرويد دنياي مايک در سبک ماريو قارچ خور/ Mikes World

دانلود/ بازي اندرويد ماريو قارچ خور جدید

بازي اندرويد دنياي مايک در سبک ماريو قارچ خور/ Mikes World / بازي اندرويد Mikes World در سبک بازي هاي ماريو قارچ خور که طرفداران بسيار زيادي دارد, بازيهاي متعددي در اين سبک ارائه شده است مانند Frenchs World و Dangerous Dave و New Super Mario Bros که همه آنها زيبا و جذاب هستند. بازي Mikes World نيز داراي گيم پلي طولاني و حجم کم است که بسيار پرطرفدار و زيبا است که پيشنهاد مي کنيم آن را از دست ندهيد, البته اگر اهل بازي هاي پلتفرمر يا همان سبک ماريو هستيد.

کد خبر: 3307

آخرين خبر/ بازي اندرويد Mikes World در سبک بازي هاي ماريو قارچ خور که طرفداران بسيار زيادي دارد, بازيهاي متعددي در اين سبک ارائه شده است مانند Frenchs World و Dangerous Dave و New Super Mario Bros که همه آنها زيبا و جذاب هستند. بازي Mikes World نيز داراي گيم پلي طولاني و حجم کم است که بسيار پرطرفدار و زيبا است که پيشنهاد مي کنيم آن را از دست ندهيد, البته اگر اهل بازي هاي پلتفرمر يا همان سبک ماريو هستيد.

در بازي Mikes World بايد به مايک کمک کنيد تا بر دشمنان اش چيره شود و آنها را درسطوح مختلف نابود کند. سکه ها را جمع آوري کنيد و آيتم ها و يو پي اس هاي مختلف و مخفي موجود در بازي را جمع آوري نماييد و در بيش از 75 مرحله به مايک کمک کنيد. هم اکنون بازي Mikes World به آخرين نسخه آماده دانلود است که مي توانيد در ادامه مطلب آن را دانلود نماييد.

نسخه اندرويد مورد نياز: 2.3 به بالا
منبع معرفي: يک موبايل
حجم بازي: 1 مگابايت

شما مي توانيد اين بازي را از سرور اختصاصي بازار اپ دريافت کنيد:

لينک دانلود مستقيم

نظرات بینندگان

ارسال نظر