صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 0

پیداشدن اعضای بدن یک زن داخل کیسه پلاستیکی در منطقه یوسف‌آباد

این یعنی جنایتی هولناک رخ داده بود و همین کافی بود تا قاضی جنایی به همراه تیم تجسس راهی محل حادثه در خیابان یوسف‌آباد شود. ٢ دست و ٢ پا که از سوی عامل یا عاملان جنایت قطع شده بود داخل نایلون بود و در کیسه زباله رها شده بود. هیچ انگشتری در دست‌ها نبود و از همان ابتدا مشخص شد که دست و پاها متعلق به زنی جوان بوده است.

کد خبر: 74179

روزنامه شهروند:اعضای بدن یک زن داخل کیسه پلاستیکی در منطقه یوسف‌آباد جنایت معمایی را پیش روی کارآگاهان قرار داده است.

ساعت ١٨ پنجشنبه ماموران کلانتری ١٢٥ یوسف‌آباد با قاضی ایلخانی، بازپرس جنایی تهران تماس گرفتند و خبر از کشف یک جفت دست و پای انسان دادند.

 این یعنی جنایتی هولناک رخ داده بود و همین کافی بود تا قاضی جنایی به همراه تیم تجسس راهی محل حادثه در خیابان یوسف‌آباد شود.  ٢ دست و ٢ پا که از سوی عامل یا عاملان جنایت قطع شده بود داخل نایلون بود و در کیسه زباله رها شده بود. هیچ انگشتری در دست‌ها نبود و از همان ابتدا مشخص شد که دست و پاها متعلق به زنی جوان بوده است.

 در چنین شرایطی قاضی جنایی دستور انتقال دست و پای زن جوان به پزشکی قانونی را داد.  از سویی دستور انگشت‌نگاری از دستان قربانی را صادر کرده است تا چنانچه سابقه‌دار باشد، هویت وی شناسایی شود. کارآگاهان جنایی تحقیقات خود را برای کشف معمای  این جنایت هولناک آغاز کردند.

 

منبع :روزنامه شهروند

 

 

نظرات بینندگان

ارسال نظر