صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 0

آدم ربایی برای شاد کردن زن افسرده!

زن جوان برای پایان دادن به افسردگی زن‌ برادرش، نوزادی را از بیمارستان ربود و به او هدیه داد.

کد خبر: 72700

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رسیدگی به این پرونده از عصر روز دوشنبه 19 بهمن و در پی ربوده شدن نوزادی از بیمارستان 17 شهریور مشهد در دستور کار پلیس قرار گرفت. کارآگاهان با حضور در بیمارستان و انجام تحقیقات متوجه شدند، نوزاد متعلق به زنی بوده که ساعت 14 و 30 دقیقه دوشنبه با عمل سزارین به دنیا آمده و یک ساعت بعد توسط زنی جوان ربوده شده است.
 
ماموران با بررسی دوربین‌های مداربسته، چهره زن نوزادربا را به دست آوردند و با تحقیق از کارکنان بیمارستان متوجه شدند این زن چند روز قبل با مراجعه به بیمارستان ادعا کرده برای همسر برادرش قصد خرید نوزاد را دارد که کارکنان بیمارستان حرف او را جدی نگرفته‌اند.
 
کارآگاهان که احتمال می‌دادند متهم به بیمارستان‌های دیگری نیز مراجعه کرده، به تحقیق در این باره پرداخته و توانستند با کمک رئیس یکی از بیمارستان‌های مشهد و کارشناس مامایی آنجا، ردی از زن نوزادربا پیدا کنند.
 
30 ساعت پس از ربوده شدن این نوزاد، ماموران بیست و یکم بهمن امسال موفق به شناسایی مخفیگاه متهم شده و او را دستگیر کردند. نوزاد دختر که در خانه برادر این زن نگهداری می‌شد نیز تحویل پدر و مادرش شد.
 
متهم و برادرش بازداشت هستند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.
 
دکتر کیومرث افسری، رئیس بیمارستان 17 شهریور مشهد در این باره گفت: متهم این نوزاد را در ساعت ملاقات بیمارستان ربوده و پس از دستگیری درباره انگیزه‌اش از این نوزاد ربایی گفته، زن‌برادرش بچه‌ای را به فرزندی قبول کرده بود اما بتازگی پدر و مادر بچه پیدا شده و فرزندشان را از وی گرفتند و او دچار افسردگی شد. او هم برای کمک به زن برادرش تصمیم گرفته نوزادی را از بیمارستان ربوده و به او بدهد تا از این وضعیت خارج شود.

منبع: جام‌جم آنلاین


انتهای پیام/

نظرات بینندگان

ارسال نظر