صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 0

زن شیاد، پسران عاشق را سرکیسه ‌کرد

زنی شیاد که با معرفی خود به عنوان دختری جوان در یکی از شبکه‌های اجتماعی بیش از ٤٧ میلیون ریال از جوان مشهدی کلاهبرداری کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

کد خبر: 72566

روزنامه شرق: زنی شیاد که با معرفی خود به عنوان دختری جوان در یکی از شبکه‌های اجتماعی بیش از ٤٧ میلیون ریال از جوان مشهدی کلاهبرداری کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

 رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی اظهار کرد: با دریافت شکایتی مبنی بر کلاهبرداری از مردی جوان در یکی از شبکه‌های اجتماعی، تیمی از کارشناسان پلیس فتا برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.  سرهنگ جواد جهانشیری افزود: در بررسی اظهارات شاکی پرونده مشخص شد این فرد از طریق یکی از شبکه‌های اجتماعی با خانمی با نام مستعار «مهلا» که خود را مأمور و مدیر یک مهدکودک در شهر مشهد معرفی کرده، آشنا شده است.

پس از جلب اعتماد و وعده ازدواج، این زن شیاد به بهانه عزیمت به سفر مبلغی حدود ٤٠ میلیون ریال وجه نقد و یک دستگاه تلفن همراه هوشمند به همراه یک سیم‌کارت به مبلغ هفت میلیون ریال از مرد جوان کلاهبرداری کرده و متواری شده است.  وی گفت: کارشناسان پلیس فتا متهم ٤٩ساله به نام «مریم» را که با گذاشتن تصویر دختری جوان در پروفایلش اقدام به کلاهبرداری از شاکی پرونده کرده بود، در یکی از مناطق شهر مشهد شناسایی و با هماهنگی قضائی دستگیر کردند.

رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی با اشاره به معرفی متهم به مقام قضائی گفت: جعل عنوان همان‌طور که در فضای واقعی جرم محسوب می‌شود، در فضای سایبری نیز جرم بوده و علاوه بر شاکی خصوصی، قانون نیز مدعی خواهد بود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر