صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 0

قتل پدر زیر ضربات مشت و لگد پسر!

پسر جوان با ضربات شدید مشت و لگد پدرش را به قتل رساند. دوم بهمن‌ماه بود که مسئولان بیمارستان سجاد، ماموران کلانتری ١٢٥ یوسف‌آباد را درجریان مرگ مشکوک پدر میانسالی قرار دادند. وقتی تیم بررسی به بیمارستان رفت، مشخص شد مرد مجروح بر اثر ضربات سنگین جان خود را از دست داده است.

کد خبر: 72564

روزنامه شهروند: پسر جوان با ضربات شدید مشت و لگد پدرش را به قتل رساند. دوم بهمن‌ماه بود که مسئولان بیمارستان سجاد، ماموران کلانتری ١٢٥ یوسف‌آباد را درجریان مرگ مشکوک پدر میانسالی قرار دادند. وقتی تیم بررسی به بیمارستان رفت، مشخص شد مرد مجروح بر اثر ضربات سنگین جان خود را از دست داده است.

درحالی که مرگ مرد ٦٥ساله در‌هاله‌ای از ابهام قرار داشت، سجاد منافی‌‌آذر؛ بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی تهران دستور داد تا زوایای پنهان این جنایت فاش شود. این درحالی بود که جسد مرد میانسال  به پزشکی قانونی منتقل شده بود. در پزشکی قانونی، تیم پزشکی تأیید کردند که مرد میانسال بر اثر ١٤ ضربه با جسم سخت به قتل رسیده است.

با این سرنخ تحقیقات میدانی  برای حل این معما آغاز شد. همسر مقتول درباره جزییات ماجرای قتل ناصر به ماموران گفت:  بهرام پسر ٢٨ساله‌ام روز وقوع قتل با پدرش در منزل تنها بود که بعد از انتقال ناصر به بیمارستان به من و برادرش گفت که با پدرش به دلیل اختلافات مالی درگیر شده و پس از درگیری نیز وی را به بیمارستان منتقل کرده است اما بهرام از من و برادرش خواست که اگر کسی دلیل انتقال ناصر به بیمارستان را از ما جویا شد، بگوییم ناصر در دستشویی حالش به هم خورده و با از دست دادن تعادلش نقش بر زمین شده است.

 با توجه به این‌که برادر بهرام نیز اظهارات مادرش را تأیید کرده بود، تلاش برای دستگیری متهم اصلی این پرونده آغاز شد تا این‌که بهرام ١٥ بهمن‌ امسال در منطقه یوسف‌آباد دستگیر شد، با انتقال بهرام به دادسرای جنایی تهران، وی منکر قتل پدرش شد و بازپرس پرونده دستور بازداشت موقت بهرام را صادر کرد تا این‌که سرانجام صبح پنجشنبه بهرام به قتل پدرش اعتراف کرد. بهرام درباره انگیزه قتل پدرش به بازپرس پرونده گفت: در روز وقوع قتل با پدرم در منزل تنها بودم، به‌ دلیل مصرف مشروبات الکلی و خوردن چند قرص آرام‌بخش حالت عادی نداشتم؛ به همین خاطر بر سر پول با پدرم درگیر شدم و با ضربات شدید مشت و لگد او را به قتل رساندم.

 بعد از انتقال پدرم به بیمارستان نیز به مادرم گفتم اگر جواب پزشکی قانونی اعلام شد، تعجب نکنید چون من پدرم را به قتل رسانده‌ام. با اعتراف بهرام به قتل پدرش، وی به دستور سجاد منافی‌‌آذر؛ بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی تهران برای ادامه تحقیقات دراختیار اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

نظرات بینندگان

ارسال نظر