صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 0

بازداشت پسران قمه به دست نارمک

پنج پسر شرور مست که اقدام به درگیری و تخریب 5 خودرو با قمه کرده بودند، توسط پلیس پایتخت دستگیر و روانه کلانتری شدند.

کد خبر: 72542

باشگاه خبرنگاران جوان:پنج پسر شرور مست که اقدام به درگیری و تخریب 5 خودرو با قمه کرده بودند، توسط پلیس پایتخت دستگیر و روانه کلانتری شدند.

در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 تهران بزرگ مبنی بر درگیری و شرارت و تخریب در میدان 90 محله نارمک ماموران گشت انتظامی کلانتری 127نارمک به محل حادثه اعزام شدند.
 
در بررسی های پلیسی مشخص گردید تعدادی جوان که در میدان بوده در حالت مستی با یکی از شهروندان درگیر شده و این افراد شرور شروع به تخریب 5 عدد خودرو نموده اند و از محل متواری شدند که دو دستگاه موتور سیکلت از متهمان به جا مانده است.
 
دو نفر از این افزاد به هویت های "منصور" و شایان" در حین فرار کردن دستگیر و فرد ضارب اصلی به هویت "احسان" 15 ساله در روبروی مجتمع دنیای نور و دو نفر به هویتهای" آصف" و عادل" نیز در میدان هلال احمر دستگیر شدند.
 
در ادامه متهمان به کلانتری منتقل و اظهارات آنان اخذ گردیده که با توجه به اعترافات آنها در میدان 90 محله نارمک باعث ایجاد مزاحمت شده و شهروندی با آنها درگیر شده که با یک قبضه قمه در حالت مستی اقدام به تخریب پنج دستگاه خودرو نموده اند و از محل متواری می شوند.
 
فرد ضارب اصلی که 15سال بیشتر سن ندارد در تحقیقات پلیسی بیان داشت: قبول دارم من قمه را از منصور گرفتم و شروع به تخریب نمودم.
 
سرهنگ علی احمد نادری،سرکلانتر چهارم پلیس پایتخت درباره این خبر گفت: در این خصوص پرونده ای در کلانتری 127نارمک تشکیل و متهمان به جرم شرارت و تخریب اموال خصوص شهروندان بنا به دستور مقام قضایی جهت سیر مراحل قانونی در اختیار ماموران پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفتند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر