صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 0

قتل یک میلیاردر در تهران

جستجو برای شناسایی قاتل یا قاتلان پیرمرد ۸۴ ساله ملاک و ساکن اتاقی ۶ متری در دستور کار پلیس قرار گرفت.2 روز بعد در پی تماس‌های تلفنی بی نتیجه، دختر و داماد وی مجدداً به درب منزل مقتول می‌روند و با توجه به عدم دریافت هرگونه پاسخی از پیرمرد به زور درب را باز کرده و وارد خانه می‌شوند و با پیکر بی‌جان این پیرمرد که دستمالی به دور دهان و گردن وی پیچیده شده بود روبرو می‌شوند.

کد خبر: 65121

به گزارش زمان ساعت 15 و یازده دقیقه روز گذشته قتل پیرمردی 84 ساله توسط کلانتری 179 به مدیرروستا بازپرس کشیک ویژه قتل گزارش شد.

براساس این گزارش، دختر مقتول همراه با خانواده‌اش روز جمعه برای دیدار وی مقابل خانه‌اش رفتند اما وی درب را باز نکرده است.

 2 روز بعد در پی تماس‌های تلفنی بی نتیجه، دختر و داماد وی مجدداً به درب منزل مقتول می‌روند و با توجه به عدم دریافت هرگونه پاسخی از پیرمرد به زور درب را باز کرده و وارد خانه می‌شوند و با پیکر بی‌جان این پیرمرد که دستمالی به دور دهان و گردن وی پیچیده شده بود روبرو می‌شوند.

براساس اطلاعات دریافتی وسایل اتاق 6 متری محل زندگی وی و وسایل انباری کوچکی که در این محل وجود داشت به صورت بی‌نظمی بر روی هم ریخته شده بود و کف محل زندگی وی پول‌های خرد رژیم طاغوت دیده می‌شد که نشان از تلاش برای سرقت در این محل داشت.

این مرد مالک چند باب مغازه در منطقه خلیج فارس بوده است و بنابراظهارات مستأجرین تمام اجاره‌ها را به شکل پول نقد دریافت می‌کرده است و گویا مراوده چندانی با بانک‌ها نداشته است.

قاضی مدیرروستا دستور تحقیقات بیشتر برای شناسایی قاتل یا قاتلان را صادر کرد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر