صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 0

دردسر های بزرگ زن آرایشگر در مشهد

زن ساده‌لوح زمانی که برای حل مشکلاتش سراغ مرد رمال می‌رفت، نمی‌دانست علاوه بر از دست دادن خانه‌اش، متهم به گروگانگیری هم می‌شود.ماموران در ادامه به تحقیق از همکاران زن آرایشگر پرداختند که یکی از آنها گفت: مدتی است زنی جوان به نام نرگس به آرایشگاه رفت و آمد دارد و با خانم مدیر دوست شده بود. امروز هم به آرایشگاه آمد و ساعتی بعد دو نفری خارج شدند.

کد خبر: 64045

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ ساعت 11 شب 5دی امسال مردی هراسان با مراجعه به کلانتری 32 مشهد از ناپدید شدن مرموز همسر 37 ساله‌اش خبر داد و گفت: همسرم مدیر یک آرایشگاه زنانه است که امروز با خودروی پژو 206 خود آرایشگاه را ترک کرد و بعد از آن ناپدید شد. تلفن همراهش هم خاموش است. از آنجا که سابقه نداشت او بدون اطلاع تا دیر وقت بیرون باشد، احتمال می‌دهم حادثه‌ای تلخ برای او رخ داده باشد.
 
پس از این شکایت، تیمی از ماموران اداره آگاهی کلانتری تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده و مشخصات خودروی پژو را در اختیار گشت‌های پلیس قرار دادند که پس از ساعتی خودرو در منطقه طرق مشهد پیدا شد.
 
ماموران در ادامه به تحقیق از همکاران زن آرایشگر پرداختند که یکی از آنها گفت: مدتی است زنی جوان به نام نرگس به آرایشگاه رفت و آمد دارد و با خانم مدیر دوست شده بود. امروز هم به آرایشگاه آمد و ساعتی بعد دو نفری خارج شدند.
 
با کشف این سرنخ، تحقیقات برای شناسایی زن جوان آغاز شد و ماموران متوجه شدند، آنها به خانه یک رمال در منطقه طرق رفته‌اند. بلافاصله ماموران راهی آنجا شده و زن آرایشگر را با دست و پای بسته در یکی از اتاق‌های خانه پیدا کردند.
 
نرگس و همسر مرد رمال نیز به اتهام گروگانگیری دستگیر شدند. زن جوان پس از انتقال به کلانتری در بازجویی‌ها گفت: مدتی بود که در زندگی با همسرم دچار مشکلاتی شده بودم. برای حل آن نزد مرد رمال آمدم که او مدعی شد برای حل مشکلم باید سه کلید در اختیار داشته باشم.
 
او برای اولین کلید از من خواست خانه نیمه‌ساز خود را به نامش کنم. من هم این کار را انجام دادم. مرد رمال برای دومین کلید خواست، با زن آرایشگر دوست شده و او را به خانه‌اش بکشانم. من هم به عنوان مشتری به آرایشگاه رفتم و با شاکی طرح دوستی ریختم. او را به بهانه‌ای به خانه مرد رمال کشاندم. نمی‌دانستم او قصد گروگانگیری دارد. قبل از این‌که بتوانم کلید سوم را بگیرم دستگیر شدم.
 
سردار بهمن امیری‌مقدم، فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی، در این باره گفت: در جریان تحقیقات مشخص شد، مرد رمال و همسرش قصد سرقت خودروی زن آرایشگر و اخاذی از او را داشتند که ناکام ماندند. در حال حاضر جستجو برای دستگیری مرد رمال ادامه دارد.


انتهای پیام/

نظرات بینندگان

ارسال نظر