صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 0

مادرسنگدل کودک بیمارش را با خوراندن الکل کشت +عکس

یک مادر اهل " امریکا " فرزند بیمار خود را به قتل رساند . پلیس در ادامه افزود پدر این کودک آقای " کراز رویز " نیز در اکتبر سال 2012 این کودک را با مشروبات الکلی مسموم کرد و باعث حمله ناگهانی و آسیب وبه مغز کودک شد که در پی آن این پدر بی رحم به یک سال زندانی محکوم شد .

کد خبر: 64037

به گزارش زمان به نقل از آسوشیتدپرس،خانم " اریکا ویگستورم " 22 ساله اهل " لوسیانا " به اتهام قتل پسر 17 ماهه خود که از " سندروم دون " رنج می برد متهم و در دادگاه مجازات شد.

 
براساس گزارش پلیس این مادر بی رحم در یک اقدام غیر انسانی با تزریق الکل به بطری غذای کودک و خوراندن مقدار قابل توجهی الکل از این طریق باعث مرگ کودک شد .
 
مادر سنگدل کودک بیمارش را با خوراندن الکل کشت + تصاویر
 
او در دفاع از خود ادعا کرد که برای پایان دادن به رنج های او اینکار را کردم .
 
پلیس در ادامه افزود پدر این کودک آقای " کراز رویز " نیز در اکتبر سال 2012 این کودک را با مشروبات الکلی مسموم کرد و باعث حمله ناگهانی و آسیب وبه مغز کودک شد که در پی آن این پدر بی رحم به یک سال زندانی محکوم شد .
 
در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد که مادر او نیز در این جنایت دست داشته است به طوری که در اعترافات خود گفت : که مشروبات الکلی نبود بلکه او را با دادن " ادکلن " مسموم کردیم .
 
قربانی " لوکاست رویز" بی گناه پس از آزادی پدرش در 24 ژانویه 2014 برای بار دوم مورد جنایت والدین سنگ دل قرار گرفت به طوری که این بار پس از رسیدن به بیمارستان در " نیواولنیز " جان خود را از دست داد .
 
مادر سنگدل کودک بیمارش را با خوراندن الکل کشت + تصاویر
 
در بررسی پزشکی قانونی مشخص شد که در صد الکل موجود در خون کودک بیش 0/28  بود که باعث مرگ او شد .
 
مادر جنایت کار " لوکاس " در دادگاهی که برگزار شد به اتهام قتل به 40 سال حبس بدون امکان استفاده از ضمانت برای آزادی محکوم شد .
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر